Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Çakallarla Dans izle – 11 Eylül 2016 Pazar Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Çakallarla Dans izle – 11 Eylül 2016 Pazar Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Çakallarla Dans adlı yerli film film ekrana gelecek. İşte 11 Eylül Pazar Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 11 Eylül 2016 - 11:56

Bugün yani 11 Ağustos Pazar 2016'da Fox TV yayın akışında Çakallarla Dans adlı yerli film yayınlanacak. Çakallarla Dans filminin konusu haberimizin devamındadır. Peki bugün Fox TV'de başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox'da neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

FOX TV’yi canlı izlemek için ise aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 11 AĞUSTOS PAZAR

07.30 Murat Güloğlu ile Çalar Saat Hafta Sonu Canlı
10.00 Gardırop Savaşları
12.45 Hayat Sevince Güzel
16.00 Rüzgarın Kalbi
19.00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu Canlı
20.00 Çakallarla Dans
22.00 O Hayat Benim
00.45 Çakallarla Dans
02.45 Bana Sevmeyi Anlat
05.45 Kiraz Mevsimi

ÇAKALLARLA DANS FİLMİNİN KONUSU

Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır.Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkacaktır.Diger iki arkadasi da bu hain planin figürani olacaklardir. Ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.