Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Çalgı Çengi İzle – 23 Ağustos 2016 Salı Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Çalgı Çengi İzle – 23 Ağustos 2016 Salı Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün biri yerli diğer yabancı iki film ekrana gelecek. Önce Çalgı Çengi ardından Trans filmi Fox TV'de izlenebilir. İşte 23 Ağustos Salı Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 23 Ağustos 2016 - 10:03

Bugün yani  23 Ağustos Salı 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00’de Çalgı Çengi filmi ekrana gelecek. Ardından ise Trans adlı yabancı film var. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 23 AĞUSTOS SALI

07.30 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı
10.00 Hayat Sevince Güzel
12.45 Gardırop Savaşları – Yeni Bölüm
15.15 Aşk Yeniden
16.00 No: 309
19.00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Çalgı Çengi
00.00 Trans
02.00 Kocamın Ailesi
03.30 İnadına Aşk
05.45 Sana Bir Sır Vereceğim

ÇALGI ÇENGİ FİLMİNİN KONUSU

Salih ve Gürkan, düğün, kına gecesi gibi organizasyonlarda müzisyenlik yaparak hayatını kazanan Ankaralı iki teyzeoğludur.İkili, bir gece ikinci sınıf bir düğün salonunda sahne almak için yola çıkarlar. Bodrum katında hazırlanırlarken, yanı başlarında işlenen bir cinayet komik olaylar zincirinin de tetikleyicisi olacaktır.

TRANS FİLMİNİN KONUSU

Sanat eserleri konusunda uzman komiser Simon, Franck adındaki bir gangster ile birlikte milyon dolarlar değerindeki bir tablonun çalınma eylemine katılır. Olay esnasında o kargaşa da başına korkunç bir darbe alır, ve uyandığında tabloyu nereye sakladığı konusunda hiçbir şey hatırlamamaktadır. Ne tehditler ne de işkenceler onun hafızasını geri getirmeyecektir. Bunun üzerine Franck bir hipnoz ustası tutar böylece Simon’un beyninin derinliklerindeki bilgiye ulaşmayı planlamaktadır.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.