Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Çılgın Dersane izle – 21 Ağustos 2016 Pazar Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Çılgın Dersane izle – 21 Ağustos 2016 Pazar Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Çılgın Dersane adlı yerli film film ekrana gelecek. İşte 21 Ağustos Pazar Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 21 Ağustos 2016 - 09:27

Bugün yani 21 Ağustos Pazar 2016’da Fox TV yayın akışında Çılgın Dersane adlı yerli film yayımlanacak. Peki bugün Fox TV’de başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu akşam Fox TV’de gün boyunca dizi tekrarları olacak ve sonrasında 20.00’da Sevimli Tehlikeli adlı yerli filmi ekrana gelecek. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 21 AĞUSTOS PAZAR

07.30 Murat Güloğlu ile Çalar Saat Hafta Sonu
10.00 İnadına Aşk
13.00 Hayat Sevince Güzel
16.15 Rüzgarın Kalbi
16.30 Demokrasi ve Şehitler Mitingi
19.00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu
20.00 Çılgın Dersane
00.45 Rüzgarın Kalbi
03.15 Babam Sınıfta Kaldı
05.15 Sana Bir Sır Vereceğim

ÇILGIN DERSANE FİLMİNİN KONUSU

Hadi Bey, Özlem Dersanesi'nin cin fikirli sahibidir. İflasın eşiğindeki dersanesini kurtarmak için akıllara durgunluk veren bir plan hazırlar. Promosyon olarak tatil vaat ettiği öğrenci ve öğretmenleri, dersaneler arasındaki yarışmadaki büyük para ödülünü kazanmak için var güçleriyle çalışmaları gerekmektedir. Çünkü öğrencilerin bu yarışmadaki performansları aynı zamanda dersanenin kaderini belirleyecektir.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.