Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Fatih Portakal ile Fox Ana Haber izle! – 21 Temmuz 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Fatih Portakal ile Fox Ana Haber izle! – 21 Temmuz 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün iki yabancı film ekrana gelecek. İlk olarak Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı ardından da Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı İşte 21 Temmuz Perşembe Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 21 Temmuz 2016 - 10:04

Bugün yani 21 Temmuz Perşembe 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 19.00’da Fatih Portakal ile Fox Ana Haber yer alıyor. Haber bülteninde sonra ise art arda iki ybancı film ekrana gelecek. 20.00’de Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı, ardından da Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı filmi izlenebilir. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 21 TEMMUZ PERŞEMBE

06.45 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı
10.00 BKM Güldür Güldür
10.30 Unutma Beni
12.45 Gardırop Savaşları
15.15 Benden Söylemesi Canlı
16.00 Zuhal Topal’la Canlı
19.00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı
22.15 Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı
00.30 Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı
02.45 Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı
05.00 İnadına Aşk

PERCY JACKSON & OLİMPOSLULAR: ŞİMŞEK HIRSIZI FİLMİNN KONUSU

Babasının Mitolojik Yunan Tanrısı Poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu Percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatıyor. Serinin bu ilk filminde Percy kendini ispatlamak için Zeus'un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor!

WALTER MİTTY’NİN GİZLİ YAŞAMI

Fantezi dünyasında sessiz sedasız bir hayat süren, tirajı yüksek “Life!” dergisinin fotoğraf arşivinde çalışmakta olan Walter, kendini hiç beklenmedik bir maceranın içinde bulur. Yeni iş arkadaşı Cheryl’la masumca flört etmeye başlamasının sonrasında hayatı, hayalindeki sevgilinin gerçeğe dönüşmesiyle değişir. Cheryl, onun uzun süredir düşlediği aşkın vücut bulduğu insandır. Ancak Walter, büyüsünün bozulacağını düşündüğünden hislerini Cheryl’a açıklamakta tereddüt etmektedir. Bir yandan da derginin artık yalnızca internetten yayın yapacağı haberini alması, onu işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya getirecektir. Derginin basılı yayın hayatına veda edeceği son sayısında çıkması planlanan önemli bir fotoğrafın yok olmasıyla işler karışır. Walter’ı ve Cheryl’ı akıl almaz olaylar ve sürpriz gelişmeler beklemektedir.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.