Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Hayat Sevince Güzel 7. yeni bölüm izle – 1 Ağustos 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Hayat Sevince Güzel 7. yeni bölüm izle – 1 Ağustos 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Hayat Sevince Güzel dizisinin 7. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu bölümünde Savaş, Zarife'ye sürpriz bir doğum günü partıisi düzenleyecek. İşte 1 Ağustos Pazartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 1 Ağustos 2016 - 17:42

Bugün yani 1 Ağustos Pazartesi 2016'da Fox TV'de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00'de Hayat Sevince Güzel dizisinin 7. yeni bölümü var. Dizinin yeni bölümünde Zarife, Savaş’a karşı gelişen duyguları nedeniyle şaşkınlık içinde. Hayat Sevince Güzel dizisini bu akşam aşağıdaki Fox TV online canlı yayın bağlantısını kullanarak internetten izleyebilirsiniz. Peki bugün Fox TV'de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV'de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV'nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 1 AĞUSTOS PAZARTESİ

07.30 Ezgi Gözeger Çalar Saat
10.00 İşin Sırrı Derya’da
12.45 Kiraz Mevsimi
14.45 Aşk Yeniden
16.45 Gardırop Savaşları
19.00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber
20.00 Hayat Sevince Güzel
23.45 N’olur Ayrılalım
02.30 Kocamın Ailesi
04.30 Babam Sınıfta Kaldı
05.30 İnadına Aşk

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 7. BÖLÜM ÖZETİ

Savaş'a karşı kalbi farklı çarpmaya başlayan Zarife, bu duyguların şaşkınlığı içindedir. Yaşadığı duyguları kendi tanıdığı Zarife'ye yakıştıramaz. Kendi içinde kendisiyle mücadele yaşamaya başlar. Osman'ın İlknur'la evleneceğini öğrenen Emine, Osman'ı kovar. Emine'nin üzüntüsüne katlanamayan Zarife, Savaş'ın yardımıyla Osman'dan gerçeği öğrenmek üzere harekete geçer. Barış'ın köyden bir kıza aşık olduğunu öğrenen Zeynep çılgına döner. Zeynep bu kızın kim olduğunu öğrenebilecek mi? Zarife'ye sürpriz bir doğumgünü kutlaması hazırlamak isteyen Savaş, Emine'den yardım ister. Bütün aile elbirliğiyle Zarife'den gizli kutlama hazırlıklarına girişir. Barış'ın doğumgünü hediyesi Zarife'yi çok etkileyecektir. Savaş bu duruma çok bozulur. Zarife'nin içindeki mücadeleyi aşk kazanabilecek mi? Zarife aşkını Savaş'a itiraf edebilecek mi?