Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Hayat Sevince Güzel 8. yeni bölüm izle – 8 Ağustos 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Hayat Sevince Güzel 8. yeni bölüm izle – 8 Ağustos 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Hayat Sevince Güzel dizisinin 8. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu bölümünde geleneksel Şıpıldak şenliği komik anlara sahne olacak. İşte 8 Ağustos Pazartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 8 Ağustos 2016 - 09:11

Bugün yani 1 Ağustos Pazartesi 2016'da Fox TV'de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00'de Hayat Sevince Güzel dizisinin 8. yeni bölümü var. Dizinin yeni bölümünde geleneksel Şıpıldak şenliği var! Hayat Sevince Güzel dizisini bu akşam aşağıdaki Fox TV online canlı yayın bağlantısını kullanarak internetten izleyebilirsiniz. Peki bugün Fox TV'de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV'de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV'nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 1 AĞUSTOS PAZARTESİ

07.30 Ezgi Gözeger Çalar Saat
10.00 İşin Sırrı Derya’da
12.45 Kiraz Mevsimi
14.15 Aşk Yeniden
16.00 Hayat Sevince Güzel
19.00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber
20.00 Hayat Sevince Güzel
23.45 N’olur Ayrılalım
02.15 Kocamın Ailesi
04.00 İnadına Aşk

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 8. BÖLÜM ÖZETİ

Savaş ve Zarife'nin aşkı bütün engelleri rağmen tam hız devam etmektedir. Rüstem ağa zehirli atık yüzünden tarlasındaki ürünü kaybedince, bunun sorumlusu olarak Salih'i gösterir. Salih nezaretteyken Zarife ve Savaş onun masumiyetini kanıtlamak için ellerinden geleni yaparlar. Bir yandan Salih'i aklamaya çalışırken çıktıkları bu yolculukta birbirlerini de deli gibi kıskanırlar. Eee ne demişler seven insan kıskanır. Bu duyguyu hisseden sadece yeni âşıklar değil elbet. Barış da aşkını kalbine gömmeye çalışsa da hala Zarife'yi deliler gibi kıskanmaktadır. Zeynep de onu kıskanır umutsuzca. Bakalım Zeynep bu defa aşkına karşılık bulabilecek mi? Osman ve Samet arasında Emine için girdikleri büyük rekabet hala sürmektedir. Bakalım sonunda güzel Emine'nin kalbini hangisi kazanmayı başaracak. Geleneksel Şıpıldak şenliği bölümün en eğlenceli ve renkli bölümü. Köy içinde bir sürü rekabete ve komik yarışmaya sahne olacak Şıpıldak şenliğinde aynı zaman önemli bir de güzellik yarışması var. Savaş'a inat, Zarife'nin de katıldığı bu çok önemli güzellik yarışmasını acaba kasabanın hangi kızı kazanacak?

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.