Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları izle – 14 Temmuz 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları izle – 14 Temmuz 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları adlı film TV ilk kez ekrana gelecek. Yönetmenliğini Peter Jackson'ınyaptığı Hobbit serisinin bu ikinci filmini akşam 20.00'da Fox Tv'den izleyebilirsiniz. İşte 14 Temmuz Perşembe Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 14 Temmuz 2016 - 10:53

Bugün yani 26 Mayıs Perşembe 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00’de Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları filmi var ve bu film TV’de ilk kez yayımlanacak. Peter Jackson’ın yönettiği Hobbit Serisi’nin bu ikinci filminde cüceler ejderha Samaug ile yüzleşecekler. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 14 TEMMUZ PERŞEMBE

06.45 Murat Güloğlu ile Çalar Saat Canlı
10.00 İşin Sırrı Derya’da
10.30 Kiraz Mevsimi
14.45 Aşk Yeniden
16.30 Gardırop Savaşları
19.00 Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Kördüğüm
23.45 Aşk Yalanı Sever
02.30 Gardırop Savaşları
04.45 İnadına Aşk

HOBBİT: SMAUG’UN ÇORAK TOPRAKLARI FİLMİNİN KONUSU

Hobbit üçlemesinin ilk filmi olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk’un devam filmi olan yapımda Shire'lı Hobbit Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan'ı ve beraberindeki 12 cüce ile çıktığı yolculuğu doğuya, Kuytuorman'a doğru sürdürmektedir. Ejderha Smaug'un yıllardır hüküm sürdüğü Yalnız Dağ'a ve kayıp Erebor Cüce Krallığı'na ulaşmak için atıldıkları macerada başlarına yine akıl almaz belalar gelecektir. Ormanın girişinde Büyücü Gandalf'tan ayrılmak zorunda kalan ekip, dev Örümcek sürünün ağlarından kurtulduklarını sanarlarken, savaşı orman elflerinin esiri olurlar. Bu arada güçleri her geçen gün artan Azog ‘un liderliğindeki Ork'lar da, güvenli gibi görünen Elf krallığında dahi, cücelerin bir an olsun peşlerini bırakmazlar. Hem hayatta kalma savaşı veren hem de Göl kasabasına, ardından da Yalnız Dağ'a ilerlemeye çalışan cüceler ve Bilbo'yu bekleyen esas ve en zorlu düşman ise şüphesiz ki ateşlerin efendisi Ejderha Smaug'dur. Altınları altında sürdürdüğü derin uykusundan uyanan Smaug'u alt etmek ve Arkantaşı'na ulaşmak mümkün olacak mıdır?

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.