Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Mazlum Kuzey izle – Fox TV yayın akışı (18 Haziran Cumartesi)
Fox TV canlı izle: Mazlum Kuzey izle – Fox TV yayın akışı (18 Haziran Cumartesi)
Fox Tv yayın akışı haberimizde. Fox TV'de bugün Mazlum Kuzey adlı komedi filmi ekrana gelecek. Fox TV'de bugün hangi programlar var? İşte 18 Haziran Cumartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 17 Haziran 2016 - 10:29

Bugün yani 18 Haziran Cumartesi Fox TV'de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00'de Mazlum Kuzey adlı yerli fim ekrana gelecek. Başrollerinde Önder Açıkbaş, Murat Dalkılıç, Tolgahan Sayışman, Erkan Can’ın yer aldığı yerli film Mazlum Kuzey’i bu akşam aşağıdaki Fox TV online canlı yayın bağlantısını kullanarak internetten izleyebilirsiniz. Peki bugün Fox TV'de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV'de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV'nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 18 Haziran Cumartesi

07.30 Ezgi Gözeger ile Çalar Saat
10.00 Gardırop Savaşları
12.45 No: 309
15.45 O Hayat Benim
19.00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu
20.00 Mazlum Kuzey
22.15 Görevimiz Komedi
01.00 Mazlum Kuzey
03.00 No: 309
05.15 Aşk Yeniden

MAZLUM KUZEY’İN KONUSU VE OYUNCULARI

Mazlum Kuzey bir elinde sazı, bir yanında dostu Tıfıl ile pavyonda çalışıp, hayatlarını kazanmaktadırlar. Fakat pavyondan kovulup, işsiz kalmaları ile bir anda organ mafyasının da tuzağına düşerler. Mafyaya borçları kapatabilmek için bin tane “farklı” işe koştururlar: Amsterdam’da ‘marjinal’ düğünlerde şarkı da söylerler, yerli akıllı telefon üretme işine girerler hatta tüy dökücü krem bile satarlar! Her işte çuvalladıktan sonra tam tüy dökücü kremin işe yaradığına inandıkları anda, kremin tüy dökmeyip, daha da çok çıkmasına neden olduğunu öğrenirler! Üstelik kira oturdukları evin sahibe Dilberay’in, onların sattığı bu kremden dolayı bıyıkları çıkmıştır. Hem parasız hem evsiz kaldıkları bu umutsuz anda, şans eseri buldukları bir mektup tüm sorunlarına çare olabilecek gibidir. Ama bu sefer de Mazlum aşk ve dostluk arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır!

Son güncelleme: 08:02 - 18.06.2016