Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Kördüğüm 24. yeni bölüm izle – 16 Haziran 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Kördüğüm 24. yeni bölüm izle – 16 Haziran 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Kördüğüm dizisinin 26. bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu bölümünde Ali Nejat ile Murat yumruk yumruğa kapışacaklar. İşte 16 Haziran Perşembe Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 16 Haziran 2016 - 09:59

Bugün yani 16 Haziran Perşembe 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00’de Kördüğüm dizisinin 24. bölümü var. Kördüğüm dizisinin bu akşam aşağıdaki Fox TV online canlı yayın bağlantısını kullanarak internetten izleyebilirsiniz. Dizide bu hafta Ali Nejat ile Murat yumruk yumruğa kavga edecekler ki bu olay Murat’ın bir sırrını ortaya çıkartacak. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 26 MAYIS PERŞEMBE

07.30 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı
10.00 İşin Sırrı Derya’da
12.45 Gardırop Savaşları
15.15 Benden Söylemesi Canlı
16.00 Zuhal Topal’la Canlı
19.00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Kördüğüm
00.15 No: 309
02.45 Aşk Yeniden
05.30 Gardırop Savaşları

KÖRDÜĞÜM 24. BÖLÜM ÖZETİ

Babası Tarık Karasu'nun kendi hayatını pazarlık konusu yaptığını öğrenen Feyza öfkelidir. Enver Bey, Feyza'ya Barış'ın ölümünün kaza değil cinayet olduğunu söyler. Feyza için bu ikinci büyük darbe olur.Köşke giden Murat, Tarık Bey'i yerde, kendinden geçmiş bir halde bulur. Bu sırada ne kadar büyük bir sırrını açık ettiğinin farkında değildir. Enver Bey'in kafasına silah dayayacak kadar ileri giden Murat, beklemediği bir olayla sarsılır. İbo, Hasan'ın borcunu ödeyenin Murat olduğunu öğrenir. Ali Nejat ve Murat'ı yumruk yumruğa getiren bu olay, Murat'ın geçmişi ile ilgili bir sırrının da ortaya çıkmasını sağlar. Öte yandan, Gökçe'nin başına gelenleri duyan Umut, Emre'yi öldüresiye döver. Başvurusu kabul gören Naz, bu kaostan kurtulmak için bir an evvel yurtdışına gitmeyi ister. Ali Nejat ise bu koşullarda bunun mümkün olmadığını anlatır. İkilinin kavgaları sıklaşmıştır. Eylül ise dönüş için havalimanındadır ancak, Ali Nejat'a yolladığı mesaj her şeyi değiştirir.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.