Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Kördüğüm 25. yeni bölüm izle – 23 Haziran 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Kördüğüm 25. yeni bölüm izle – 23 Haziran 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Cennetin Krallığı filmi ekrana gelecek. İşte 07 Temmuz Perşembe Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 7 Temmuz 2016 - 11:19

Bugün yani 7 Temmuz Perşembe 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00’de Cennetim Krallığı adlı yabancı filmi var. Cennetin Krallığı filmini bu akşam aşağıdaki Fox TV online canlı yayın bağlantısını kullanarak internetten izleyebilirsiniz. Peki Eylül ile Ali Nejat arasında yeni gelişmeler olacak mı? Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 26 MAYIS PERŞEMBE

07.30 Çalar Saat
10.00 No: 309
12.15 Aşk Yeniden
13.30 Hayat Sevince Güzel
16.30 Gardırop Savaşları
19.00 Fox Ana Haber
20.00 Cennetin Krallığı
23.00 Casey Anthony Davası
02.30 Cennetin Krallığı
04.45 Aşk Yeniden
05.30 İnadına Aşk

CENNETİN KRALLIĞI FİLMİNİN KONUSU

Ailesini ve inancını kaybeden acılı bir baba… Dini savaş uzak ve kutsal topraklarda devam etmekte onu ve kaderini ise büyük bir drama doğru yönlendirmektedir. Kaderi oğlu Balian'ın büyük bir şövalye olmasını sağlayacaktır. Ibelin'li Godfrey Doğu'da savaştığı Haçlı Seferlerinden vatanı Fransa'ya dönmüştür. Balian'ın babası olduğu ortaya çıkınca, Godfrey gerçek şövalyeliğin ne olduğu hakkında oğlunu yetiştirecek ve onu kıtalararası destansı bir yolculuğa çıkaracaktır.

Kudüs'te o günlerde 2. ve 3. Haçlı Seferleri arasında kırılgan ve her an sonlanabilecek bir ateşkes ilan edilmiştir. Kudüs Kralı IV Baldwin barışa ve halkına bağlılık yemini etmiştir. Ibelin'in ölmeden önce kılıcını ve yeminini teslim ettiği oğlu tıpkı babası gibi Kudüs'ü her tür kötülükten korumak için yola çıkmıştır.

Ölüme çok yaklaştıkları bir deniz kazasına rağmen güçlükle ulaştıkları Kutsal Şehir'de Balian kılıç maharetleri sayesinde kendine kısa sürede bir ün yapar ve bu arada Kral'ın kızkardeşi güzel Sybilla’nın saygı ve hayranlığını da kazanır. Ancak Balian kendine düşman da kazanmıştır… Özellikle Sybilla'nın kocası, Tapınak Şövalyeleri’nin küstah lideri Guy de Lusignan'ın ve kralın danışmanı Tiberias'ın düşmanlığını. Balian kılıcını alır ve tarihe adım atar.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.