Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Kördüğüm 28. yeni bölüm izle – 29 Eylül 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Kördüğüm 28. yeni bölüm izle – 29 Eylül 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Kördüğüm dizisinin 28. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde Ali Nejat hakkında çıkan deliller nedeniyle iyice köşeye sıkışmış durumda. İşte 28 Ağustos Perşembe Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 29 Eylül 2016 - 11:08

Bugün yani 29 Eylül Perşembe 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00’de Fox TV’nin sevilen dizilerinden Kördüğüm var. Bu akşam Fox TV’de Kördüğüm dizisinin 28. yeni bölümü yayımlanacak. Dizinin bu yeni bölümünde Ali Nejat, Naz’ın ölümüyle ilgili hakkında çıkan delliler nedeniyle iyice köşeye sıkışıyor ve adeta eli kolu bağlanıyor. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 29 EYLÜL PERŞEMBE

07.15 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı
10.00 Bana Sevmeyi Anlat
12.45 Gardırop Savaşları / Yeni Bölüm
15.15 Mehmet Özer ile Mutfakta – Yeni Bölüm
16.15 Rüzgarın Kalbi
19.00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Kördüğüm – 28. Yeni Bölüm
23.45 No: 309
02.30 Hayat Sevince Güzel
05.15 Kiraz Mevsimi

KÖRDÜĞÜM 28. BÖLÜM ÖZETİ

Naz'ın ölümünden sonra ortaya çıkan tüm deliller, katil olarak Ali Nejat'ı göstermektedir. Karasu Ailesi'nin sonunu getirebilmek için öncelikle Ali Nejat'ı yok etmesi gerektiğini bilen Murat, kurduğu tuzaklarla Ali Nejat'ın elini kolunu iyice bağlar. Ali Nejat'ı kurtarabilecek kimse yokken, Kaan kimseye haber vermeden birinin kapısını çalar. Feyza'nın büyük bir aşkla bağlı olduğu Murat'ın gerçek yüzünü gören ve neler yapabileceğini bilen sadece iki kişi vardır köşkte. Biri, felç geçirdiği için sessiz ve hareketsiz kalan Tarık Bey, diğeri de Umut'un özgürlüğü için Murat'ın isteklerini kabul eden Neslihan… Umut, Neslihan'ın kendisini terk ettiğini ve başkasıyla birlikte olduğunu sanmaktadır. Öte yandan Umut hayalindeki yerli otomobili yapabilmek için sürpriz bir isimle yeniden çalışmalara başlar. Gökçe'nin doğum zamanı gelir. Genco ne Gökçe'yi ne de bebeği bırakmak istemez ancak Gökçe kendi yolunu çizmiştir.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.

Son güncelleme: 10:05 - 30.09.2016