Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Rüzgarın Kalbi 4. yeni Bölüm izle – 10 Eylül 2016 Cumartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Rüzgarın Kalbi 4. yeni Bölüm izle – 10 Eylül 2016 Cumartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Fox TV'nin yeni dizilerinden Rüzgarın Kalbi, 4. bölümü ile ekrana geliyor. İşte 10 Eylül Cumartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 10 Eylül 2016 - 11:10

Bugün yani 10 Eylül Cumartesi 2016'da Fox TV yayın akışında Rüzgarın Kalbi 4. bölüm ekrana gelecek. Dizinin bu bölümünde Rüzgar ve Kutay’ı büyük bir sürpriz bekliyor. Peki bugün Fox TV'de başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox'da neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

FOX TV’yi canlı izlemek için ise aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 10 EYLÜL CUMARTESİ

07.30 Murat Güloğlu ile Çalar Saat Hafta Sonu Canlı
10.00 Gardırop Savaşları
12.30 No: 309
15.45 Bana Sevmeyi Anlat
19.00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu Canlı
20.00 Rüzgarın Kalbi – 4. Yeni Bölüm
23.15 Bana Sevmeyi Anlat
02.30 No: 309
04.45 İnadına Aşk
05.45 Kiraz Mevsimi

RÜZGARIN KALBİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

Özür dilemek için kulübeye giden Zeynep Rüzgar'ı bulamaz ve peşine düşer. Zeynep Rüzgar'ı yakalayabilecek mi, yakalasa özrünü kabul ettirebilecek mi bilemeden yollara düşer. Zeynep'in kendini affettirme çabaları kendi kabuğuna çekilip yaşamaya çalışan Rüzgar tarafından kolay kabullenilmez. Kutay kendini Zeynep'e affettirmek için bir açık yakalamak umuduyla Rüzgar'ın geçmişini araştırır. Kutay'dan ümidi kesen Erdem ise, Muammer'i ikna etmek için başka yollar deneyecektir. Kemal Foça'da bir düzen kurmak için Ayla'dan yardım ister. Gerçekleri söylemeye karar veren Rüzgar kendini zorlu bir sürecin içinde bulur. Zeynep'e kendisinin kim olduğunu söylemeye çalışan Rüzgar'ı ve her şeyden habersiz Zeynep'i kader bir araya getirmek için oyunlar oynar. Kaderin oyunu Rüzgar, Zeynep ve Kutay için çok büyük bir de sürpriz hazırlamıştır.