Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Star Wars Klonların Saldırısı – 2 Ağustos 2016 Salı Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Star Wars Klonların Saldırısı – 2 Ağustos 2016 Salı Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Star Wars film serisinden bir film ekrana gelecek. Akşam 20.00'dan itibaren Fox TV'de Star Wars: Klonların Saldırsı filmini izleyebilirsiniz. İşte 2 Ağustos Salı Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 2 Ağustos 2016 - 14:25

Bugün yani  2 Ağustos Salı 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00’de Star Wars film serisinden ikinci filmi olan Star Wars: Klonların Saldırısı ekrana gelecek. Ardından ise Fox TV’nin yeni dizlerinden No: 309’un tekrar bölümü yayımlanacak. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 2 AĞUSTOS SALI

07.30 Murat Güloğlu ile Çalar Saat Canlı
10.00 İşin Sırrı Derya’da
12.45 Kiraz Mevsimi
14.45 Aşk Yeniden
16.00 Hayat Sevince Güzel
19.00 Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Star Wars Klonların Saldırısı
23.00 No: 309
01.30 Star Wars Klonların Saldırısı
04.15 Kocamın Ailesi
05.45 İnadına Aşk

STAR WARS KLONARIN SALDIRISI FİLMİNİN KONUSU

Ticaret Federasyonunun Naboo'ya karşı giriştiği işgalin yenilgiyle sonuçlanmasının üzerinden 10 sene geçmiştir. İlk filmde 9 yaşında karşılaştığımız Anakin Skywalker artık 19 yaşındadır ve Obi Wan'ın gözetimi altında Jedi Eğitimini sürdürmektedir. Naboo Kraliçesi Padme Amidala ise, görevini halefi Jamillia'ya devretmiş ve bir senatör olarak Naboo'yu Galaktik Senatoda temsil etmeye başlamıştır. Bu sırada Galaksi yine büyük bir savaşın eşiğine gelmiştir. Jedi düzenini kendi isteğiyle terkeden eski Jedi Ustası Count Dooku, gizlice Darth Sidious'la çalışmaya başlayarak Ayrılıkçılar grubunun başına geçmiştir ve galakside huzursuzluk yaratmaktadır. Yüce Başkan Palpatine, kötü gidişe dur demek için bir klon ordusu hazırlama önerisini getirir ve Senatoda oylamaya sunar. Oylamaya katılmak üzere Coruscant'a gelen Senatör Amidala, bir suikast girişiminden kılpayı kurtulur. Bunun üzerine Palpatine, Obi Wan ve Anakin Skywalker'ı Amidala'yı korumakla görevlendirir.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.