Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV izle (canlı): Hayat Sevince Güzel Final izle – 10 Ekim 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV izle (canlı): Hayat Sevince Güzel Final izle – 10 Ekim 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Hayat Sevince Güzel adlı dizinin 15. bölümü ekrana gelecek ve dizi final yaparak ekrana veda edecek! İşte 10 Ekim Pazartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 10 Ekim 2016 - 08:54

Bugün yani 10 Ekim Pazartesi 2016’da Fox TV yayın akışında Hayat Sevince Güzel adlı dizinin 15. ve final bölümü yayınlanacak. Hayat Sevince Güzel final bölümünde aşk kazanacak! Dizinin sonbölümü ile ilgili detaylara haberimizin sonudan erişebilirsiniz. Ayrıca bu gün Fox TV’nin yeni evlilik programı Gelin Sensin’in ilk bölümü yayımlanacak. Peki bugün Fox TV’de başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz.
FOX TV'yi canlı izlemek için ise aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

 FOX TV YAYIN AKIŞI 10 EKİM PAZARTESİ

07.15 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat – Canlı
10.00 En İyi Benim – İlk Bölüm
12.45 Gardırop Savaşları – 76. Yeni Bölüm
15.15 Mehmet Özer ile Mutfakta – 11. Yeni Bölüm
16.15 Gelinim Sensin – İlk Bölüm
19.00 Fatih Portakal Tosun ile FOX Ana Haber – Canlı
20.00 Hayat Sevince Güzel – Final
00.15 Familya
02.45 Rüzgarın Kalbi
05.00 Kiraz Mevsimi

HAYAT SEVİNCE GÜZEL FİNAL BÖLÜMÜNÜN ÖZETİ

Zarife bir yandan Savaş'ı deli gibi severken diğer yandan da ondan intikam almanın yollarını düşünmektedir. Çünkü ona göre kırılmış gururunu kurtarmanın başka yolu yoktur. Barış, artık Zarife'yi unutup eski hayatına dönmek istediğini, hatta önüne ilk çıkan kızla beraber olacağını söyler. Bakalım karşısına ilk kim çıkacak? Barış bu sözünün arkasında durabilecek mi? Savaş'ın Zarife'ye evlilik teklifi Göçer'lerin evine de bomba gibi düşer. Barış'ın da Zarife'ye aşık olduğunu bilen Şefika, acı içinde bu evliliğe engel olmaya çalışır. Zarife ile Savaş'ın evlenmesini istemeyen ve bu nikaha engel olacak o kadar çok insan var ki köyde.. Bakalım Savaş ve Zarife aşkı tüm bu engelleri aşabilecek mi? Peki ya Zarife'nin kendi iç savaşını kim kazanacak dersiniz, aşk mı, intikam mı? Zarife nikah masasında evet mi diyecek, hayır mı?