Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV izle (canlı): Familya 7. yeni bölüm izle – 1 Kasım Salı Fox TV yayın akışı
Fox TV izle (canlı): Familya 7. yeni bölüm izle – 1 Kasım Salı Fox TV yayın akışı
1 Kasım Salı Fox TV yayın akışında neler var? Fox TV'de bu akşam Familya dizisi 7. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Uğur Yücel'i Yaşar Beyoğlu karakteri ile izlediğimiz Familya dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Beyoğlu hanesine gelen yabancı kim? İşte Fox TV yayın akışı ve canlı izleme bağlantıları...
Magazin 29 Ekim 2016 - 08:58

Bugün yani 1 Kasım Salı Fox TV yayın akışında bu akşam Familya dizisi 7. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Usta oyuncular Uğur Yücel, Güven Kıraç’ın yer aldığı Familya dizis yeni bölümünde neler olacak? Dizinin yeni bölüm özeti haberimizde. Peki bugün Fox TV’nin yeni programları başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. FOX TV'yi canlı izlemek için ise aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 1 Kasım Salı

07.15 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat – Canlı
10.00 En İyi Benim – Yeni Bölüm
12.45 No: 309
15.30 Memet Özer ile Mutfakta – Yeni Bölüm
16.30 Gardırop Savaşları – Yeni Bölüm
19.00 Fatih Portakal ile FOX Ana Haber – Canlı
20.00 Familya – Yeni Bölüm
22.45 Bitirim İkili
01.00 Ali Kundilli 2
02.45 Bitirim İkili
04.15 İnadına Aşk
05.00 Kiraz Mevsimi

FAMİLYA 7. BÖLÜM ÖZETİ

Casim’in planını son anda suya düşüren çocuklarıyla gururlanan Yaşar, onları mutlu etmek için kolları sıvar. Kalan zamanında ailesine güzel anılar bırakmak isterken, Beyoğlu hanesine gelen bir yabancı herkeste şok etkisi yaratır. Yangının yankıları sürerken, Vedat ve Casim’in soruları Ezgi’yi köşeye sıkıştırır. Familyaya sızan yabancı ortalığı karıştırırken, Yaşar hastalığı konusunda yeni bir yol ayrımına gelir. Toprak Ezgi’ye yakın olmak için çabalarken, ikili kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur. Beyoğlu cephesinde kahkaha ve hüznün dansı sürerken, Hare ve Ateş arasında yaşanacak gelişme tüm dengeleri değiştirecektir. Familya yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de FOX’ta.

Son güncelleme: 08:25 - 01.11.2016