Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV izle (canlı): Rüzgarın Kalbi 8. yeni bölüm izle – 17 Ekim 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV izle (canlı): Rüzgarın Kalbi 8. yeni bölüm izle – 17 Ekim 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün yeni gününde olan Rüzgarın Kalbi dizisinin 8. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu bölümünde Zeynep'in dedesi ciddi bir trafik kazası geçirecek ve hastaneye kaldırılacak. İşte 17 Ekim Pazartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 17 Ekim 2016 - 14:46

Bugün yani 17 Ekim Pazartesi 2016’da Fox TV yayın akışında Pazartesi akşamına alınan Rüzgarın Kalbi dizisi var. Dizinin 8. yeni bölümünde Zeynep, dedesinin geçireceği kaza ile büyük bir şok yaşayacak. Dizinin yeni bölümü ile ilgili detaylara haberimizin sonudan erişebilirsiniz. Ayrıca bu gün Fox TV’nin yeni prograları Gelin Sensin, Mehmet özer ile Mutfakta ve En İyi Benim programları da devam ediyor. Peki bugün Fox TV’de başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. FOX TV'yi canlı izlemek için ise aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

 FOX TV YAYIN AKIŞI 17 EKİM PAZARTESİ

07.15 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat – Canlı
10.00 En İyi Benim – 12. Yeni Bölüm
12.45 Gardırop Savaşları – 81. Yeni Bölüm
15.15 Mehmet Özer ile Mutfakta – 16. Yeni Bölüm
16.15 Gelinim Sensin – 11. Yeni Bölüm
19.00 Fatih Portakal Tosun ile FOX Ana Haber – Canlı
20.00 Rüzgarın Kalbi  – 8. Yeni Bölüm
23.30 Familya
02.00 Gelinim Sensin
04.30 İnadına Aşk
05.50 Kiraz Mevsimi

RÜZGARIN KALBİ 8. BÖLÜMÜN ÖZETİ

Zeynep kalbini taşıdığı Meltem'in mezarı başında Rüzgar'la karşılaşmanın şokunu üstünden atamadan ikinci bir haberle sarsılır: Dedesi ciddi bir trafik kazası geçirmiştir. Uçarcasına Foça”ya geri dönerler. Muammer ameliyata alınmıştır ve tüm aile kenetlenmiştir. Rüzgar ile Zeynep arasında bir ilişkinin başladığını insanların öğrenmesi, her şeyin üzerine tuz biber ekler. Ayla bu süreçte Zeynep'e yardım etmek isterken, Kemal'in özel hayatı ile ilgili öğreneceği gerçeklerden sonra bu sefer de kendisinin yardıma ihtiyacı olur. Bu arada Kutay durmak bilmez. Onunla mücadele eden Rüzgar İzmir'de yaşayan zengin bir kız arkadaşından yardım alır. Bu yardım acaba bir şeyleri çözmeye mi yarayacak yoksa Zeynep'le olan ilişkisi başta olmak üzere işleri daha da karıştıracak mıdır?