Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV izle (canlı): Rüzgarın Kalbi final bölümü izle – 24 Ekim 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV izle (canlı): Rüzgarın Kalbi final bölümü izle – 24 Ekim 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün yeni gününde olan Rüzgarın Kalbi dizisinin final bölümü ekrana gelecek. Dizinin final bölümünde Rüzgar ve Zeynep'in hikayesinin sonunu göreceğiz. İşte 24 Ekim Pazartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 24 Ekim 2016 - 09:45

Bugün yani 24 Ekim Pazartesi 2016’da Fox TV yayın akışında Pazartesi akşamına alınan Rüzgarın Kalbi dizisi var. Dizi 9. bölümü ile son buluyor final bölümünde Rüzgar ve Zeynep hikayesi nasıl sonlanacak göreceğiz. Dizinin final bölümü ile ilgili detaylara haberimizin sonudan erişebilirsiniz. Ayrıca bugün Fox TV’nin yeni programları Gelin Sensin, Mehmet Özer ile Mutfakta ve En İyi Benim programları da devam ediyor. Peki bugün Fox TV’de başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. FOX TV'yi canlı izlemek için ise aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

 FOX TV YAYIN AKIŞI 24 EKİM PAZARTESİ

07.15 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat – Canlı
10.00 En İyi Benim – 16. Yeni Bölüm
12.45 Gardırop Savaşları – 86. Yeni Bölüm
15.15 Mehmet Özer ile Mutfakta – 21. Yeni Bölüm
16.15 Gelinim Sensin – 16. Yeni Bölüm
19.00 Fatih Portakal Tosun ile FOX Ana Haber – Canlı
20.00 Rüzgarın Kalbi Final – 9. Yeni Bölüm
23.30 Familya
02.00 En İyi Benim
04.45 İnadına Aşk
05.30 Kiraz Mevsimi

RÜZGARIN KALBİ FİNAL BÖLÜMÜNÜN (9. BÖLÜM) ÖZETİ

Rüzgar ve Zeynep birlikte hareket ederek İtalyan iş adamları ile iyi bir anlaşma yapmışlardır. Rüzgar artık Meltem'i ve onun acısını hatırlatacak anılardan kurtulmaya kendini tamamen Zeynep'e adamaya karar vermiştir. Meltem'den kalan eşyalardan kurtulmaya karar verir fakat hiç istemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Diğer yandan Kutay ‘da kendisini yakalamaya adım adım yaklaşan Rüzgar'ı engellemeye çalışır ,ancak Rüzgar bulduğu bir ipucunu değerlendirerek Kutay'ı bir tuzağın içine çekmeye çalışıp, işlenen suçlarla ilişkisini ispatlamaya çalışacaktır. Geçirdiği kaza sonrası hızla iyileşen Muammer Jale'nin kendisiyle ilgilenmesinden hoşnuttur. Öte yandan Kemal Ayla'nın kalbini yeniden kazanmak için çabalamayı sürdürmektedir.