Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV izle (canlı): Umuda Kelepçe Vurulmaz İlk Bölüm izle – 3 Kasım Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV izle (canlı): Umuda Kelepçe Vurulmaz İlk Bölüm izle – 3 Kasım Perşembe Fox TV yayın akışı
3 Kasım Perşembe Fox TV yayın akışında neler var, hangi dizi var? Fox TV'de bugün Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı yeni bir dizi yayına başlıyor. Dizinin genel konusu ve fragmanı haberimizde. İşte Fox TV yayın akışı ve canlı izleme bağlantıları...
Magazin 3 Kasım 2016 - 08:28

3 Kasım Perşembe Fox TV yayın akışında neler var? Fox TV’de bu akşam yeni bir dizi başlıyor. Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı yeni dizide farklı şehirlerde farklı suçlardan ceza alan yedi gencin hapishanede ve proje olarak yapılan okulda başlarında geçen olayları konu alan dizi bugün start alıyor. Peki bugün Fox TV’nin yeni programları başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. FOX TV'yi canlı izlemek için ise aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İşte Fox TV yayın akışı…

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 3 Kasım Perşembe

07.15 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı
10.00 En İyi Benim Yeni Bölüm
12.45 Kalbimdeki Deniz
15.30 Kalbimdeki Deniz
16.30 Gardırop Savaşları Yeni Bölüm
19.00 Fatih Portakal ile FOX Ana Haber Canlı
20.00 Umuda Kelepçe Vurulmaz İlk Bölüm
02.00 En İyi Benim
04.45 Kiraz Mevsimi

UMUDA KELEPÇE VURULMAZ KONUSU VE İLK BÖLÜM FRAGMANI

Başka şehirler, başka hayatlar ve farklı suçlar işlemiş lise çağındaki yedi mahkum gencin hayatları, kendilerine sunulan okuma hakkıyla bir anda tamamen değişir. Milletvekili bir baba ve çok zengin bir annenin oğlu olan Onur için başlatılan bir proje sayesinde Fırat, Azad, Kömür, Nazlı, Peri ve Narin de okuma hakkı kazanırlar.  Onlar hem mahkum hem de öğrencidir artık.

Ve İnci öğretmen… Hapishanede doğmuş, annesinden küçük yaşta ayrılmış, yetimhanelerde büyümüştür. Bütün hayatını suçlu çocukların topluma kazandırılmasına adamış ancak bürokrasinin soğuk esintisi yüzüne çarpmış ve hayata küsmüş idealist bir genç kadın. Bu proje onunda yeniden hayatla barışmasına sebep olacaktır. Her an ortaya çıkmaya hazır sırlar, diğer mahkum gençlerin kolejli gençlerle süren aralıksız sınıf çatışması paralelinde ellerinde olan tek şey ise sadece umutlarıdır.