Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fuarın yıldızları oldular
Fuarın yıldızları oldular
Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen Uluslararası İletişim Programları Pazarı (MIPCOM) Fuarı bu yıl 32’nci kez kapılarını açtı.
Magazin 20 Ekim 2016 - 02:50

Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen Uluslararası İletişim Programları Pazarı (MIPCOM) Fuarı bu yıl 32'nci kez kapılarını açtı. Toplamda 5 bine yakın müşteri, 2 bine yakın stant alanının bulunduğu fuar, geçen yıl onur konuğu olan Türkiye'nin bu unvanı Japonya'ya devrettiği basın konferansıyla başladı. Amerika'dan sonra dünyada en fazla dizi film ihraç eden ülke konumunda olan Türkiye, fuarda sevilen dizilerle temsil ediliyor. Fuara katılan Türk dizilerinin oyuncularının katıldığı medya tanıtımları büyük ilgi gördü.

1

‘O Hayat Benim' dizisinin başrol oyuncuları Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Oya Başar medya mensuplarına poz verdi.

19

BÜYÜK FIRSAT

‘Bana Sevmeyi Anlat' dizisinin oyuncuları Seda Bakan ve Kadir Doğulu, Türk dizilerinin uluslararası pazarlarda değer görmesinin oyuncular için fırsat olduğunu belirttiler.