Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Funda Arar ikinci çocuğun cinsiyetini belirlemiş
Funda Arar ikinci çocuğun cinsiyetini belirlemiş
Funda Arar Bostancı gösteri merkezinde, 80'li yılların en hit şarkılarından oluşan repertuarı ve özel sahnesiyle izleyicileri büyüledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 7 Mart 2016 - 08:12

Işıklı top şeklindeki koltukla seyircilerini selamlayan Arar sahne öncesi verdiği röportajda “Bu gece Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay, Zerrin Özer gibi ustaların şarkılarına ben konuk oldum” dedi. (80'li yılları yansıtan kıyafetini giydiğinde biraz yadırgadığını belirten Arar “ Günümüzün modasından da bu esintiler var bu halimle bir moda haftasına katılsam büyük ilgi çekerim” dedi.

Foto: Emre Çevik

Azerbaycanlı Şarkıcı Miri Yusif “Bağışla” isimli şarkıyı izinsiz kullandığı gerekçesiyle kendisini mahkemeye vermesi üzerine “ Burada beni ilgilendiren bir konu yok. Çünkü biz şarkıyı Azerbaycan'da bana ait diyen birisinden aldık” şeklinde konuştu.

Anneliğin çok güzel gittiğini belirten Arar, ‘oğlunuz Aras tek başına mı büyüyecek?' sorusuna “ Kısmet ancak bir kız çocuğumun olmasını isterim. Ama şuan böyle bir düşüncem yok Aras biraz büyüsün belki ondan sonra” dedi.