Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Funda Özkalyoncuoğlu kimdir?
Funda Özkalyoncuoğlu kimdir?
Funda Özkalyoncuoğlu, TV8'de yayınlanan "Aramızda Kalmasın" programında "Kürk Mantolu Madonna" kitabı için yaptığı yorum ile bir anda gündeme oturdu. Yaptığı gaf sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Peki Funda Özkalyoncuoğlu kimdir?
Magazin 18 Ekim 2016 - 07:57

Funda Özkalyoncuoğlu, TV8’de yayınlanan “Aramızda Kalmasın” programında yaptığı gaf nedeniyle bir anda gündeme oturdu. Sabahattin Ali’nin “Kürk Mantolu Madonna” kitabında ismi geçen Madonna’yı şarkıcı olan ile karıştırınca sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Peki Funda Özkalyoncuoğlu kimdir?

FUNDA ÖZKALYONCUOĞLU KİMDİR?

Funda Özkalyoncuoğlu, TV8’de yayınlanan “Aramızda Kalmasın” programının sunucularından biridir. 4 kardeşi olan Funda Özkalyoncuoğlu, İstanbul Üniversitesi mezunu oldu. Üniversiteye giderken aynı zamanda THY’de çalışan Funda Özkalyoncuoğlu, iyi bir at binicisi ve binicilik hakemidir. Merkez Hakem Kurulu üyesi olan Funda Özkalyoncuoğlu, İstanbul İl Spor Temsilcisi’dir.

Funda Özkalyoncuoğlu, radayo dinlemeyi ve radyo programlarına telefonla katılmayı çok severdi. Bu şekilde birçok programa telefonla katıldı ve kendine özgü yorumları ile bilgi birikimlerini esprili bir dilde dinleyicilerle paylaşınca fenomen oldu. Daha sonra radyo programlarına konuk olarak katılan Funda Özkalyoncuoğlu, Alem FM’de kendi programını “Bonbon Funda İle Hayat”ı sunmaya başladı. Buradaki başarısı ile Cem Ceminay sunduğu “Best Of Cem Ceminay Back Up Morning Show” programa partner oldu.

2011 yılında Star TV'de yayınlanan “Yerden Göğe” isimli programın üç sunucusundan biri oldu. Diğer sunuculardan Rasim Ozan Kütahyalı ile yaşadığı sorun yüzünden programdan ayrılan Funda Özkalyoncuoğlu, Kanal 1 televizyonunda Mehmet Coşkundeiz ile sabah kuşağı programı yaptı. Acun Ilıcalı’nın TV8’i satın almasından sonra bu kanalda Jess Molho ve Tuba ile birlikte “Aramızda Kalmasın” programını sunmaya başladı.

Funda Özkalyoncuoğlu, 20 yaşında iken evlendi. Fakat dokuz aylık hamile iken eşinden boşandı. Bu evliliğinden doğan bir oğlu vardır. 2011 yılında “İhanete Uğramış Yemekler” adlı bir kitap çıkarmıştır.

Son güncelleme: 09:29 - 18.10.2016