Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gabi Grecko’dan ayrı yaşadığı eşe gönderme
Gabi Grecko’dan ayrı yaşadığı eşe gönderme
Özellikle sosyal medya hesabından yaptığı seksi paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Gabi Grecko yine kışkırtıcı bir paylaşıma imza attı.
Magazin 22 Ekim 2016 - 13:44

Geride bıraktığımız aylarda ayrıldığı 73 yaşındaki Avusturalyalı ayrı yaşadığı eşi iş adamı Geoffrey Edelsten’den 65 bin dolar çalmakla suçlanan Grecko magazin gündemine gelmiş ve adından uzun süre söz ettirmişti. 27 yaşındaki Gabi Grecko sosyal medya hesabından yaptığı dikkat çekici paylaşımlarla adeta bir fenomen.

gabri-ic-2

Gabi’nin takipçileri onun bu çılgın paylaşımlarını normal karşılasa da kendisiyle ilk defa karşılaşanlar için Gabi Grecko son derece çılgın bir sosyal medya figürü. Genç kadın geride bıraktığımız cuma yaptığı paylaşımla yine kendisinden konuşturmayı başardı.

gabri-ic
New York’taki apartman dairesinde bir kutu yağsız sütle birlikte objektife gülümseyen Grecko, estetikli göğüslerini ortaya çıkaran giyimiyle yine daha önceki paylaşımlarına benzer bir işe imza atmış.

Son derece seksi kareleri hesabından yayınlayan Grecko’nun bu paylaşımlarını görenler, onun bu karelerle adeta ayrı yaşadığı eşi Geoffrey Edelsten’a nispet yaptığı yorumlarında bulunmuş.

gabri-ic-4
Son güncelleme: 14:51 - 22.10.2016