Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Galaya Hakkari’den 1 ton elma geldi
Galaya Hakkari’den 1 ton elma geldi
Yılmaz Erdoğan’ın ‘Ekşi Elmalar’ filminin galası önceki gece İstanbul’da yapıldı. Hakkari’den özel olarak getirtilen 1 ton elma hem dekor olarak kullanıldı hem de misafirlere ikram edildi.
Emre ÇEVİK
Magazin 27 Ekim 2016 - 02:48

Yılmaz Erdoğan'ın ‘Ekşi Elmalar' filminin galası önceki gece İstanbul'da yapıldı. Hakkari'den özel olarak getirtilen 1 ton elma hem dekor olarak kullanıldı hem de misafirlere ikram edildi.

16

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

‘EKŞİ Elmalar' filminin senaristi, yönetmeni ve başrol oyuncusu Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra oyuncu ekibinin de tam kadro katıldığı gala Uniq İstanbul'da yapıldı. Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin'in oğlu Rodin'le birlikte eşine ev sahipliğinde yardımcı olduğu geceye sanat dünyasından katılım büyük oldu.

12

HEM KAHKAHA HEM GÖZYAŞI

KONUKLARIN kırmızı halıdan geçerek salona girdikleri galada gösterimin ardından tüm ekiple birlikte sahneye çıkan Yılmaz Erdoğan, seyirciyi selamlayarak teşekkür konuşması yaptı. İzleyicinin hem kahkahaya hem de gözyaşlarına boğulduğu BKM yapımı film gala seyircisi tarafından ayakta alkışlandı.

14

Dalından kopardı

Filme adını veren elmalar Hakkari'den özel olarak getirildi. Diğer misafirler gibi Gökçe Bahadır da daldan bir elma kopararak yedi.

13

Yalnız katıldı

Galaya yalnız katılan Kenan Doğulu eşi Beren Saat için, “Babaannesi ameliyat olacağı için Berenciğim katılamadı, Ankara'ya gitti. Çok şükür güzel haberlerini biraz önce aldım” diye konuştu.

11

Rodin kardeş istiyor

Yılmaz Erdoğan'ın kızı Berfin ve oğlu Rodin de galadaydı. Rodin muhabirlerin “Kardeş istiyor musun?” sorusuna “Evet, erkek kardeş istiyorum. Adı da Kerim olacak” diye cevap verdi. Annesi Belçim Bilgin bu sözlere çok şaşırdı ve güldü.

18

Erdoğan, filmde kızlarını canlandıran oyuncularla sahneye çıktı.

15

Teyzelere özel teşekkür

Filmi Yılmaz Erdoğan'ın annesi ve teyzeleri de izledi. Erdoğan, “Teyzelerim de filmde rol aldı. Hatta filmin stil ve giyim danışmanlığını yaptı. Onlara ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Son güncelleme: 07:43 - 27.10.2016