Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones’un yeni sezonundan haber var!
Game of Thrones’un yeni sezonundan haber var!
Game of Thrones'un yeni sezonu henüz çekilmeye başlamadı. Ancak yeni sezona ait bilgiler de her geçen gün gelmeye devam ediyor. Bu haberlerden birine göre Game of Thrones'un her bölümü için harcanacak para 15 milyon dolar olacak.
Magazin 27 Eylül 2017 - 13:01

Variety tarafından onaylanan 8. sezonun her bölümün bütçesinin  15 milyon Dolar olacağı belirtildi. Önceki sezonlar içinn harcanan miktar ve daha fazlası için haberimize buyurun.

FİNAL SEZONUNDA DEV BÜTÇE

Geride bıraktığımız Game Of Thrones’un bazı sezonları için sezon başına harcanan paralardan bahsetmek gerekirse  1. Sezon bölüm başına 6 milyon dolar, 2. Sezon bölüm başına 5 milyon dolar para harcadı. Son sezonun bölüm başı harcanan para ise 10 milyon dolardı.

Buna ek olarak, yapılan açıklamada kalan altı bölümün üç yönetmen tarafından işleneceği de doğrulandı. “Hardhome” ve “Battle of the Bastards” gibi önemli savaş bölümlerini yöneten Miguel Sapochnik… “Kırmızı Düğün”, “Castamere Rains” de dahil olmak üzere altı bölüm yöneten David Nutter; ve son olarak birlikte yaratıcılar David Benioff ve DB Weiss final sezonunu yönetecek yönetmenler olacak.

 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.