Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game Of Thrones’un yıldızı: ‘En kötü kısmı saçlarımı boyamam’
Game Of Thrones’un yıldızı: ‘En kötü kısmı saçlarımı boyamam’
Game of Thrones'un en sevilen karakterlerinden olan Sansa Stark' "İnsanlar Sansa olduğumu düşünerek bana soğuk davranıyorlardı. Çünkü sabırsız ve soğuk bir insan bekliyorlardı. Sonra pis şort ve çamurlu antrenmanlarda görüyorlar ve "Kesinlikle o egosuz biri galiba' gibi şeyler düşünüyorlardı. diye konuştu.
Magazin 25 Temmuz 2017 - 10:56

Ned ve Catelyn Stark’ın en büyük kızı olan Sansa Stark’ı Sophie Turner çok kendi başına bir kadın. Oyunculuk kariyerine 3 yaşında başlayan Turner, Game Of Thrones’un ne olduğunu bilmiyor ve HBO’yu tanımıyordum. Rolü alan Turner’ın saçlarını sarıdan kırmızıya boyaması istendiğinde oldukça şaşırdığını ve rolü için kendisini dönüştürmek zorunda olduğunu söyledi.

sans

Tabii ki Turner da rol aldı. Bir kişi yakaladı mı Doğal sarışın kırmızıya gitmek zorunda kaldı. “Bunun hakkında biraz şüpheciydim” diye itiraf ediyor Turner. “On üç yaşındaki bir kız olmak ve kırmızıya çıkmak, tabii ki acımasızca alay konusu edin, ancak rol almadan önce yapımcılarla konuştum ve bana parçanın ve soyunun bu kadar ayrılmaz olduğunu ve Seyircilere annesi ve Robb ve ardından Ayra’nın Jon ve babası ile yakınlığı hakkında bilinçaltı bir mesaj. Bir kere açıkladıklarında fark ettim ki, ilk rolüm için kendimi dönüştürmek zorundaydım. Oldukça havalıydı. ”

sansa1

Duruyor. “Sanırım benim isyan benim sürümüm buydu. Ailem siyah saçlı olmadığım ve kollarımın her yerine dövmeler yaptırmadığım için çok mutluyum. Benim isyan kat uzunluğu etek ve kırmızı saçdı. ”

sansa2

Sansa’nın saçları yeni sezonda da kırmızı. Sekiz yılı aşkın bir süredir saçlarının rengini kırmızı tutmak zorunda kalan Turner, büyük bir dizide oynamanın bu tür sorumlulukları olur dedi.

sansa3sansa4

Fotoğraf: Cole Sprouse,
Kaynak: www.wmagazine.com