Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gamze Topuz, öperken yakalanmıştı ama yalanladı
Gamze Topuz, öperken yakalanmıştı ama yalanladı
Bebek'te görüntülenen Gamze Topuz, boşanma sürecini gazetecilere anlattı.
Emre ÇEVİK
Magazin 29 Ocak 2016 - 07:28

Eşi Ümit Kantarcılar'la boşanma arifesinde olan Gamze Topuz oyuncu sevgilisi Fırat Topkorur'la geçtiğimiz ay Nişantaşı'nda görüntülenmişti.

Bu kez tek başına gecelere çıkan Gamze Topuz önceki akşam Bebek Catz’de arkadaşlarıyla gönlünce eğlendi. Çıkışta gazetecileri karşısında gören Topuz, şaşkınlığını gizleyemedi. Boşanma davası ile ilgili sorulan soruları yanıtlayan Topuz, ”Kızımız 30 günlükken biz ayrıldık ve eşim bana boşanma davası açtı, şu an dava sürdüğü için konuşmam doğru değil” dedi.

Eşi Ümit Kantarcı ile konuşuyor musunuz sorusuna ise, ”Tabii ki konuşuyorum 10 aylık bir bebeğimiz var arada onu da görmeye geliyor” dedi. Geçtiğimiz ay Fırat Topkurur ile çıkan yasak aşk haberlerine ise ”Öyle bir şey yok arkadaşlar, birileri bir şeyler yazıyor; sonra ceremesini ben çekiyorum” dedi. Basın mensuplarıyla özçekim yaparak bir taksi ile mekandan uzaklaştı.

Son güncelleme: 08:01 - 29.01.2016