Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gamze Topuz: “Sevgilim daha iyi babalık yapıyor”
Gamze Topuz: “Sevgilim daha iyi babalık yapıyor”
Ümit Kantacılar ile anlaşmalı boşanan oyuncu Gamze Topuz, sevgilisinin bebeğine, eski kocasından daha iyi babalık yaptığını söyledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 31 Mart 2016 - 08:54

Geçtiğimiz aylarda Ümit Kantacılar ile anlaşmalı boşanan oyuncu Gamze Topuz,   önceki gece sevgilisi Fırat Topkorur ile Beşiktaş Çarşı’da görüntülendi. Basın mensuplarına içini döken oyuncu, “Arkadaşlar ben bebeği ile beraber öksüz kalmış 32 yaşında bir kadınım. Şuan bunun size demogolojisini yapmıyorum.

Beni görüntülemenizi anlamıyorum. Gidin bölüm başı 40 – 50 bin lira alanları çekin, ben haftada 2.500 lira alan bir kadınım” derken çocuğunun babası Ümit kantarcılar hakkında ise çarpıcı açıklamalar yaptı.

“Bebek 30 günlükken ayrıldım. Ben çok aşıktım ve kocamı çok seviyordum. Bana söyleyin hangi kadın 30 günlük bebeğini alarak evi terk eder” derken basın mensuplarının neden siz veya Ümit bey bu durumları basın ile paylaşmadı? sorusuna ise “Ümit böyle konuları konuşmaz, anca bel altından vurur. Bakın hayatımda Ümit’ten ayrıldığımda kızım 30 günlüktü ve o 6 aylıkken Fırat ile beraber olmaya başladım. Şuna emin olun Fırat benim kızıma Ümit’ten daha çok babalık yapmıştır” dedi.