Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gani Müjde, Barış Arduç’la ilgili şaşırtıcı bir itirafta bulundu
Gani Müjde, Barış Arduç’la ilgili şaşırtıcı bir itirafta bulundu
Son olarak 'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı.
Magazin 13 Mayıs 2016 - 13:10

Oyunculuk sektörüyle ilgili belki de en fazla bilgiye ve anıya sahip olan Gani Müjde piyasadan pek çok isimle ilgili anılarını anlattı. Sözlerine, son filminde yer verdiği Tolgahan Sayışman ile başlayan Müjde şöyle konuştu: “Oyuncu ararken Şükrü bana ‘Tolgahan’ı al’ dedi. ‘Bana kalas gibi adam verme’ dedim. Baktığın zaman Tolgahan, drama oyuncusu. Çok iyi oynadı. Kendini kaptırdı rolüne.Kalas gibi bir adamı alıp oyuncu yapamam. Uğraşamam. Hayat çok kısa.”

tolgahan-sayisman-ic

ŞAŞIRTAN BARIŞ ARDUÇ İTİRAFI

Gani Müjde, katıldığı programda Kiralık Aşk dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Barış Arduç’a da değindi. Pis Yedili dizisinin castını oluştururken kendisinin karşısına çıktığını söyleyen Müjde sözlerini şöyle sürdürdü; “Pis Yedili’yi çekerken bir bölüm oyuncusu geldi. Hiç dikkatimi bile çekmedi. Yıllar sonra ‘Abi o bölüm oyuncusu Barış Arduç’tu biliyor musun’ dediler. Nereden nereye. Lütfü Hoca’ya yıllar önce birini getirmişler. ‘Bu çocukta çok ışık var’ demişler. Adam kameraya bakmayı bilmiyor, durmayı bilmiyor… Bu adam kim biliyor musunuz? Ayhan Işık! Lütfü Hoca çok uğraşmış ama adam Yeşilçam’ın yıldızı oldu.

baris-arduc-ic

ŞAFAK YANLIŞ ARKADAŞLAR EDİNDİ

“Çok yıldız kazandırmışımdır bu piyasaya. Şafak Sezer’i de piyasaya ben kattım. Çok iyi bir insandır aslında. Yanlış çevrelere girdi, olmadığı bir adam gibi davranıyor. Şafak kendi kontrolünü kaybetti. Sanatçının arkadaşları sanatçı olmalı. Şafak başka bir dünyayı çok sevdi. Fakat başka dünya ona fayda getirmedi.

Şafak’ı çok severim. Nikah şahidiyim onun. Şafak Vakti programını teklif ettim. 12 bölüm, o çıkışı oldu. Sonra Baskül Ailesi’nde kapıcı rolünü verdim. Çok güzel altından kalktı.Şafak iyileşir. Yine çok güzel işler yapar.