Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gazetecilerin karşısına bornozuyla çıktı
Gazetecilerin karşısına bornozuyla çıktı
Aylin Coşkun yeni şarkısı "Saftirik"in video klipini Beşiktaş Cinebow’da gerçekleştirdiği bir parti ile sundu.
Emre ÇEVİK
Magazin 5 Şubat 2016 - 14:15

Yönetmenliğini Hande Yener’in yaptığı, çekimleri Antalya Su Hotel’de tamamlanan Aylin Coşkun’un yeni şarkısı Saftirik'in video klipi, dün akşam Beşiktaş Cinebow sinemalarında gerçekleşen mangal partisi ile radyocu ve basın mensuplarının beğenisine sunuldu. Etkinliğe kliple özdeşleşen ve albüm kapağına da damgasını vuran pembe bornozu ve bigudili saç tasarımı ile katılan Aylin Coşkun, yaptığı teşekkür konuşmasının ardından etkinliğe katılan konukları ile yeni klipini izledi.

Foto: Emre Çevik - Aylin Coşkun

– Bornoz satışlarında patlama bekliyoruz

Gösterimin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan başarılı popçu Aylin Coşkun, albüm satışlarının yanı sıra bornoz satışlarında da büyük bir sıçrama beklediklerini söyleyerek espriyi patlattı. Bir dönem Mirkelam tarafından giyilen ve sanatçı ile özdeşleşen pantolon ve ayakkabılara dikkat çeken Coşkun ‘'Yeni bir moda akımının öncüsü olursak şaşırmayın. Tanıyan-tanımayan herkes bornozu bana çok yakıştırdı. Belli mi olur? Belki de bir süre sonra insanları sokaklarda bornozları ile görebiliriz. Neden olmasın?'' ifadelerini kullandı.

Foto:Emre Çevik - Aylin Coşkun

– Gözlerini Avrupa'ya diktiler

Etkinliğe katılmayan klip yönetmeni Hande Yener ile ilgili sorulara; ‘'Hande bu ara çok yoğun, biz artık iki arkadaş değil iki kız kardeşiz. Ben buradayım. O yeni sürprizler peşinde. Çok yakında sizlere büyük sürprizlerimiz olacak. Birlikte bir düet şarkı hazırlığı içerisine giriyoruz. Bu Türkiye'de pekte alışılagelmiş bir durum değil. İki tane kadın, birbirini yemeden, samimiyetle bir arada yürüyünce insanlara garip gelebiliyor. Halbuki yurt dışında bu böyle değil. Zaten ikimizde şuan yüzümüzü yurt dışına çevirdik. Yeni projelerimizde dünyanın en iyi isimleri ile çalışıp, Shakira, Rihanna gibi isimlerle yarışacağız. Bunun için alt yapıları şimdiden oluşturmaya başladık. 13 Şubat'taki konserimde bir anlamda bunun provası olacak'' sözleri ile yanıt verdi.
Foto: Emre Çevik - Aylin Coşkun

 – Sürprizleri bozamam Hande beni keser

‘'Daha önce Türkiye'de Tarkan da dahil olmak üzere hiçbir sanatçının denemeye bile cesaret edemediği şeyleri yapacağız'' diyerek iddiasını bir kez daha dile getiren Aylin Coşkun sözlerini şöyle sürdürdü; ‘' Bu ülkenin yakın tarihinde konserlerinde vinçle uçan sanatçılar var.  Biz bu parodiye son verip çıtayı yükselteceğiz. Günler ve gecelerdir Hande ile beyin jimnastiği yapıyoruz. Bekleyin ve görün diyorum. Sürprizleri bozamam Hande beni keser'' dedi. Röportajların ardından Saftirik'in söz yazarı Gülşah Tütüncü ile birlikte bir de pasta kesen Aylin Coşkun, ‘'Kardeşim mesaj atmış, Hande'min pastasını ayırın'' diyerek büyük bir dilimi Hande Yener'e götürmek üzere paket yaptırdı.

 

Son güncelleme: 14:17 - 05.02.2016