Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Geçimsizlik mi ihanet mi?
Geçimsizlik mi ihanet mi?
Gülben Ergen ve Erhan Çelik çiftinin boşanma kararının perde arkasındaki neden gizemini korurken, ‘ihanet’ iddiaları Ergen’i çileden çıkardı.
Magazin 22 Kasım 2016 - 06:25

Gülben Ergen ve Erhan Çelik çiftinin boşanma kararının perde arkasındaki neden gizemini korurken, ‘ihanet' iddiaları Ergen'i çileden çıkardı.

ÜZÜNTÜ iÇiNDEYiM

Gülben Ergen-Erhan Çelik ayrılığının perde arkasında Ergen'in bir işadamı ile aşk yaşadığı dedikoduları güzel sanatçıyı çıldırttı. Bir televizyon programında konuşan sanatçı, “Bu ne demek? Evliyken bile ihanet iddialarını dile getirenlere cevap vermedim. Ben evliliğimin bitiyor olmasının üzüntüsü içindeyim” diye konuştu.

 Boşanma kararı sonrası Erhan Çelik'in İstinye'de birlikte yaşadıkları evi terk ettiği ortaya çıktı.

EVi TERK ETTi

Birbirlerini sosyal medya hesaplarında takip etmeyi bırakıp, fotoğraflarını da silen çiftin ayrılığında şiddetli geçimsizliğin etkili olduğu belirtiliyor. Bir başka iddiaya göre Ergen'in çocukları yüzünden eski eşi Mustafa Erdoğan'la sık sık bir araya gelmek zorunda kalması çiftin aralarındaki geçimsizliği arttırmış.

9-kopya

KARARLARINA SAYGI DUYARIM

Gülben Ergen'in 8 yıl evli kaldığı ve üç çocuğunun babası eski eşi Mustafa Erdoğan konuyla ilgili olarak, “Gülben benim çocuklarımın annesidir. Onun verdiği kararlara saygı duyarım. Mutlu olmasını dilerim. Bu konuda taraf değilim. İddialarla alakam yok” diye konuştu.