Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Geçtiğimiz ay dillerden düşmediler
Geçtiğimiz ay dillerden düşmediler
Ağustos, magazin dünyasında akıl tutulmaları ile dolu bir ay olarak kayda geçti. Gündemi belirleyen olayların başında Murat Başoğlu’nun yeğeni ile yaşadığı aşk ve ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın cinayete kurban gitmesi geldi. İşte, Medya Takip Merkezi’nin (MTM) derlediği Ağustos'un en çok konuşulan başlıkları...
Magazin 11 Eylül 2017 - 16:15

Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın 27 Ağustos tarihinde İstanbul'da ünlü bir otelde Filiz Aker tarafından öldürülmesi magazin gündeminin zirvesine oturdu. Şaşmaz, toplamda 11 bin 950 kez yazılı, görsel ve internet medyasında haberlere konu oldu.

vatan-sasmaz-sli
Türkiye'nin gündemine bomba gibi oturan ve hala yankıları devam eden diğer bir olay ise Murat Başoğlu'nun eşini öz yeğeni ile aldatması oldu. Aile olmak, ilişki durumu ve ensest gibi konuların tartışılmasına neden olan yasak ilişki, en çok konuşulan olaylar arasında yer aldı. Konu toplamda 4 bin 213 kez haberleştirildi.

muratbasoglu2
Demet Akalın, bu ay daha çok yaşamış olduğu haciz olayı nedeniyle konuşuldu. En çok konuşulan ikinci isim olan Akalın, toplam 4 bin 680 habere konu edildi.

demetakalin
En çok konuşulan dördüncü isim henüz 17 yaşında olmasına rağmen, sansasyonel çıkışları ve son şarkısı ‘Sen Olsan Bari’de pedofili unsurlar barındırdığı söylenen Aleyna Tilki’ydi. Tilki, 3 bin 278 habere konu oldu.

aleynatilki3
İlk beşin son sırasında televizyoncu Acun Ilıcalı yer aldı. 2 bin 397 habere konu olan Ilıcalı, yakın zamanda Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

acunilicali
Haberlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi Yeşilçam’ın usta ismi Kuzey Vargın’dı. Yaklaşık 1,5 ay yoğun bakımda kalan ünlü sinema sanatçısının vefatı sevenlerini ve sinema dünyasını yasa boğdu.

kuzey-vargin-kimdir-hastaligi-neydi-neden-oldu
Sanat camiasında, yaz boyunca art arda gelen evlilik haberleri kadar ayrılık haberleri de vardı. Ünlü popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu eşi Merve Boluğur'un aldıkları ayrılık kararı çok konuşuldu. Murat Dalkılıç toplam bin 703, Merve Boluğur ise 970 kez haberlere konu oldu.

0x0-merve-bolugur-bakin-kimin-yatinda-goruldu-1500209875816Güzellik için saçından kaş yaptırdığı iddia edilen sevilen sanatçı Hadise, toplamda bin 751 haber ile ilk ona girmeyi başardı.

hadiseee
Dolu dolu geçen ağustos ayında; uzun süredir ceza evinde olan Deniz Seki'nin beraat etmesi, güçlü ses Sıla ile oyuncu aşkı Ahmet Kural ilişkisi, şimdilerde ayrılıkları konuşulan Alişan ile Eda Erol ikilisi, gündemdeki magazin başlıkları arasında yer aldı.

İŞTE AĞUSTOS AYININ EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİ…

magazin

Son güncelleme: 16:24 - 11.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.