Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gelin adayı Nevruz’un kriterlerine uygun damat adayı bulundu
Gelin adayı Nevruz’un kriterlerine uygun damat adayı bulundu
Lüks semtlerden damat adayı bekleyen Nevruz Hanım'ın isteği gerçek oldu.
Burcu ÖZEN
Magazin 10 Şubat 2016 - 09:15

Lüks semtlerden talip beklemesi ve sonradan kendisinin evlenip boşandığının ortaya çıkmasına rağmen, hiç evlenmemiş bir aday beklemesiyle tanıdık gelin adayı Nevruz Hanım’ı… Vajinusmusu olduğunu söylediğinde de üzüldük hep beraber… Sonunda gelin adayının kriterlerine uygun damat adayı bulundu ancak yine de Nevruz Hanım memnun olmadı.

 

Taliplerini Nişantaşı, Etiler, Cihangir ve 3. köprünün ayağından bekleyen ve Tarkan posterini öpecek kadar Tarkan hayranı olan Nevruz Hanım’a, tam kriterlerine göre bir ‘damat adayı’ geldi. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken damat adayının evli olmaması ve Tarkan’ın tarzına benzemesi bile, gelin adayının reddetmesine engel olamadı.
Reddedilen damat adayının dalgacı tavırları bunun bir kurgu olduğu iddialarını akıllara getirdi. İzdivaç programlarında bir dönem yorumcu olarak katılan Psikoterapist Lütfü Kaan Özdemir’in evlilik programlarının tiyatrodan ibaret olduğunu söylemesi de kafaları iyice karıştırdı..

Son güncelleme: 09:44 - 10.02.2016