Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gelmiş geçmiş Beyaz potları
Gelmiş geçmiş Beyaz potları
Beyazıt Öztürk ekranda en doğal haliyle... Tabii bu doğallık bazen büyük potları da doğuruyor.
Magazin 1 Şubat 2016 - 09:06

Beyaz Show ekibi Beyazıt Öztürk'ün programda damgasını vuran potlarını toparladı ve ortaya bu komik görüntüler çıktı.

BEYAZ SHOW’UN TARİHİ

Beyaz Show, sunuculuğunu komedyen Beyazıt Öztürk’ ün yaptığı talk-show programıdır. 6 Aralık 1996’dan beri Cuma geceleri Kanal D’de canlı yayınlanır.

Ömer Karacan’ın kurduğu Radyo Klas’tan gelen teklif üzerine, Beyazıt Öztürk’ün yolu İstanbul’a düştü. Burada, “Gece Tavuğu” adlı programla profesyonel yayıncılığa adım attı ve geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. Yine Karacan tarafından, 1995’te kurulan Number One TV’ye geçen Öztürk’ün yıldızı burada parladı. Webcam aracılığıyla stüdyodan, “Beyaz” adıyla canlı yayın yapmaya başladı. Bu programda yüzü görünmeden, karanlık bir siluet olarak izleyiciye seslendi ve büyük ilgi gördü. 90’lı yılların ortalarında, kariyerinde radyoculukla başlayan bu süreç, televizyon programları ve stand-up gösterileriyle devam etti.

Number One TV’de geçirdiği uzunca bir zamandan sonra, başka bir televizyon programı yapmak üzere Kanal 6’ya geçti. Ancak, Öztürk’ün 1996 yılında Kanal D’ye geçip “Beyaz Show” adlı talk-show programını sunmasıyla birlikte ülke çapında oldukça tanınmıştır ve 6 Aralık 1996 tarihinde programının ilk bölümüyle ilk konukları Hande Ataizi ve Okan Bayülgen’di.

Son güncelleme: 09:19 - 01.02.2016