Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Gençlik Başımda Duman’ Dizisi konusu ve oyuncu kadrosu. Dizi hangi kanalda?
‘Gençlik Başımda Duman’ Dizisi konusu ve oyuncu kadrosu. Dizi hangi kanalda?
Kısmetse Olur programı sonunda dizi oluyor. Daha önce farklı isimlerle anılsa da isminin 'Gençlik Başımda Duman' olmasına karar verildi. Dizinin 2017 2018 yeni sezonunda yayınlanması kesinleşti. Dizi hangi kanalda yayınlanacak? Dizinin konusu ne? İşte diziye dair elimize ulaşan tüm ayrıntılar...
Magazin 5 Eylül 2017 - 13:06

‘Gençlik Başımda Duman’ dizisi başlıyor. Daha önce ekranlara gelen Kısmetse Olur’ adlı programın bazı adayların hayat vereceği dizi yakında başlıyor. Peki dizi hangi kanalda olacak? Oyuncuları kim? Dizinin konusu ne?

Dizisinin çekimlerine 23 Temmuz’da başlayacağı duyurulmuştu.  Çekimlerde ise ilk olarak daha önceki sezon Kısmetse Olur programına damga vuran Cansel Çördük yer alacak. Gençlik Başımda Duman’ Dizisi’nde her karakter kendisini oynayacak. Aslında daha önce de Kısmetse Olur programında senaryo yazıldığı ve bu senaryonun oynandığı yönünde iddialar vardı. Gençlik Başımda Duman ile bu iddialar geride kaldı. Kısmetse Olur dizisinde Tuğçe ve Emre ise sevgili olarak yer alacaklar. Gerçekte hayatta ise küs oldukları biliniyordu.

Gençlik Başımda Duman’ dizisi günlük dizi olacak. Bu durumda çekimler her gün devam edecek. Gelen şok bir iddia ile Nur Cimilli'nin gerçekten doğumundan sahnelerin de dizide olacağı konuşuluyor. Gençlik Başımda Duman dizisi yarı gerçek yarı senaryo olacak.

GENÇLİK BAŞIMDA DUMAN TANITIM FRAGMANI

 
GENÇLİK BAŞIMDA DUMAN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

MEHTAP TAŞKIRAN

mehtap-task


CANSEL ÇÖRDÜK

cansel-corduk

DANIELLA GRAJDEANU

daniella

ERDEM DALFİDAN

erdem-dalf

NUR BATUHAN CİMİLLİ

nur-batuhan

 

LEYLA KESKİN

leyla-keskin

EMRE UBEYLİ

emre-ubeyli

 

TOLGA KULAKÇI

toilga-kulakci

 

TUĞÇE YILMAZ

tugce-yilmaz

 

MELEK ÇELEBİ

 

MELEK SULTAN

melek-sultan

 

 

 

Son güncelleme: 16:32 - 05.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.