Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gigi Hadid ve Zayn Malik ayrıldı
Gigi Hadid ve Zayn Malik ayrıldı
Victoria's Secet modeli Gigi Hadid ve şarkıcı sevgilisi Zayn Malik, 7 aylık ilişkilerinde ayrılık kararı aldı.
Magazin 3 Haziran 2016 - 10:19

Bir moda dergisine verdikleri romantik pozlarla kendilerine bir kez daha hayran bırakan çift, Met Gala’daki muhteşem uyumuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ancak genç çift henüz nedeni belli olmayan bir sebepten dolayı ayrılık kararı aldı.

İkiliye yakın kaynakların söylediğine göre ayrılık sebepleri Nisan ayında 21. yaş gününü kutlayan Gigi Hadid’in o gün Zayn Malik ile kavga etmiş olması.
zayn

Çifte yakın başka bir kaynak da ayrılığı doğrulasa da, yine de gelecekte barışma olasılıkları olduğu konuşuluyor. E! News’e konuşan bir kişi, “Zayn ve Gigi ayrıldı, ama her an yeniden birleşeceklermiş gibi duruyor. İkilinin arasında neler yaşandığı hala belirsiz, son zamanlarda bazı iletişim problemleri yaşadıkları söyleniyor.” dedi.

Gigi Hadid’in yakın arkadaşı Taylor Swift de 15 aydır birlikte olduğu sevgilisi DJ Calvin Harris ile dün ayrılma kararı almıştı.

Son güncelleme: 10:21 - 03.06.2016
Etiketler