Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gizem Hatipoğlu babasının emanetine sahip çıkacak
Gizem Hatipoğlu babasının emanetine sahip çıkacak
Gizem Hatipoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini duygulandırdı.
Magazin 10 Eylül 2016 - 13:53

Babası Yaşar Akın’ı ani bir şekilde kaybeden güzel sunucu Gizem Hatipoğlu, yaşadığı acı günlerin ardından babasının Beşiktaş’ta bulunan kuaför dükkanını kapatmayacaklarını açıkladı. Hatipoğlu, “Elimizden geldiğince ailece devam ettireceğiz yadigarın olan Yaşar Kuaförü… Sen bizden bunu isterdin eminim” dedi.

“EMİNİM BİZDEN BUNU İSTERDİN”

Babasının vefatının ardından sık sık çocukluk yıllarında birlikte yer aldıkları fotoğraflardan paylaşan Gizem Hatipoğlu, bu kez babasının kuaförü, Yaşar Kuaför’ü paylaştı. Hatipoğlu, yaptığı bu paylaşıma duygulandıran bir yazı ekleyerek, baba Yaşar Akın’ın yadigari olan bu dükkanı kapatmayacaklarını açıkladı.

Hatipoğlu’nun paylaşımında yer alan ifadeler şu şekilde: “40 yıldır Beşiktaş’ta hizmet veren ailemizin ekmek teknesi… Bizlere yuva kuran, canım babamın annemi tanımasına da vesile olan kuaför dükkanımız… Babam, bazen yalnız çalışmak zorunda kalsa bile bir gün olsun kepenkleri kapatmadı dükkanının. Müşterisine değer verirdi, veli nimetten öte abi olurdu, kardeş, arkadaş olurdu. O gittikten sonra müşterilerinden dinlediğimiz güzel anılarla yad ediyoruz şimdi babacığımı. Gerçek esnaf ne demek en güzel örneği olmuşsun baba. Çok insan biriktirmişsin çok… Şimdi burada, mahallenin çocukları Yaşar dedesiz, burası da kuaför “Yaşarsız” kaldı belki ama elimizden geldiğince ailece devam ettireceğiz yadigarın olan Yaşar Kuaförü… Sen bizden bunu isterdin eminim. Seni çok özledik babacım ama için rahat olsun; Yaşar Kuaför hala açık.”

gizem hatipoglu