Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gizem Kayalı, Best Model yarışması sonrası açıklamalarda bulundu
Gizem Kayalı, Best Model yarışması sonrası açıklamalarda bulundu
Geride bıraktığımız gün düzenlenen Best Model 2016 yarışması kazananları, bir süredir sosyal medyayı meşgul ediyor.
Magazin 14 Ekim 2016 - 13:58

Best Model 2016 yarışmasının birincisi Gizem Kayalı, burnu yüzünden sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Kayalı yarışma sonrası hakkında yapılan eleştirileri ve duygularını konuk olduğu Renkli Sayfalar’da açıkladı. İşte Kayalı’nın yaptığı açıklamaların satır başları:

Burnumla ilgili söylenenlerden rahatsız olmadım. Ne yazık ki Türkiye’de eleştirmek için eleştirenler hep var. Best Model bir güzellik yarışması değil. Klavyeyi eline alan yazıyor. Estetiğe karşı değilim, gerektiğinde yapılabilir ama eleştiriler var diye yaptırmam. Umrumda değil açıkcası, takmam. 22 yaşındayım, boyum ayakkabısız 1,84. 55 kiloyum. Yarışma için diyet yapmadım. Genetik benim durumum. Ailem de ince uzun…

gizem-ic-2

YÜZÜME KARAKTERİSTİK İFADE KATIYOR

Karşıdan yorum yapmak çok kolay ama özgüven gerektiren bir şey canlı yayına çıkıp yürümek. Burnum için ‘yüzüme karakteristik bir ifade kattığı’ söylenmişti, eleştirilmemişti… Burnum defilelerde pek sıkıntı olmadı, dizilerde olur diye düşünüyorum. Best Model’de kıyafeti taşımak önemli. Erkek arkadaşım yok. Normal hayatımda makyaj yapmıyorum. Yarışmada 29 tane jüri vardı ve oylama vardı. Yarışmadan sonra diğer adaylar beni tebrik ettiler. İçlerinde ne düşündüler bilemiyorum… İstanbul Üniversitesi’nde okuyorum. Sadece güzellik, boy değil kültür de önemli.

gizem-ic