Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gizem Kayalı kimdir? Gizem Kayalı Best Model of Turkey birincisi oldu!
Gizem Kayalı kimdir? Gizem Kayalı Best Model of Turkey birincisi oldu!
Best Model of Turkey yarışmasının finali tamamlandı, kızlar da Gizem Kayalı Best Model of Turkey tacının sahibi olurken erkeklerde ise birinciliği Onur Seyit Yaran kazandı. Birinci olan Gizem Kayalı kimdir? Gizem Kayalı nereli? Best Model seçilen Gizem Kayalı kaç yaşında, boyu ve kilosu ne kadar? İşte ayrıntılar...
Magazin 12 Ekim 2016 - 15:48

29. Best Model of Turkey yarışması yapıldı, finalde Gizem Kayalı ve Onur Seyit Yaran birinci oldu. Yılmaz Kunt ve Yağmur Aydan taçlarını yeni birincilere devretti. Kızlarda birinci olan Gizem Kayalı kimdir? Gizem Kayalı nereli? Gizem Kayalı hakkında ayrıntılar şu şekilde…

onur-seyit-yaran-kimdir

GİZEM KAYALI KİMDİR?

Doğum yeri Kırklareli olan Gizem Kayalı 1994 doğumlu ve lise mezunu. 1.83 boyunda olan Gizem Kayalı evlilik hakkında şu sözleri söyledi, “Evlilik çok önemli bir müessese. Zamanı geldiğinde tabi ki düşünüyorum. Karşıma doğru biri çıktığında hayatımı paylaşabileceğime inandığım biriyle neden olmasın. Çocuk sahibi olmak çok isterim çocukları çok severim, ama bunun için önce doğru bir evlilik yapmam gerek.” Hala öğrenciliği devam eden Gizem Kayalı İstanbul Üniversitesi Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümünde okumakta.

İLGİLİ HABERBest Model Of Turkey birincisi Onur Seyit Yaran kimdir?Best Model Of Turkey birincisi Onur Seyit Yaran kimdir?

Son güncelleme: 15:50 - 12.10.2016