Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Göğüsleriyle Leonardo DiCaprio’yu çizdi
Göğüsleriyle Leonardo DiCaprio’yu çizdi
Rus sanatçı Irina Romanovskaya, göğüsleriyle Leonardo DiCaprio'yu çizdi.
Magazin 1 Mart 2016 - 08:20

Rus sanatçı Irina Romanovskaya, ‘benzersiz' yöntemiyle, dün düzenlenen Akademi Ödül Töreni'nde yıllardır beklediği Oscar'a kavuşan Leonardo DiCaprio'nun portresini çizdi.

DiCaprio'nun yılllardır bekledikten sonra heykelciği kucaklamasının onu çok etkilediğini belirten Rus sanatçı, “Eminim ki herkes bu anı bekliyordu. O, benim en sevdiğim oyuncu” dedi. Romanovkaya, DiCaprio'dan önce Rusya Devlet Başkanı Putin, ABD Başkanı Barack Obama, Rusya Başbakan’ı Medvedev ve Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi'nin göğüslerini kullanarak resimlerini yapmıştı. Rus sanatçı Irina Romanovskaya, ‘benzersiz' yöntemiyle, dün düzenlenen Akademi Ödül Töreni'nde yıllardır beklediği Oscar'a kavuşan Leonardo DiCaprio'nun portresini çizdi. Bütün geceyi resmi tamamlamak için ayakta geçiren Romanovskaya, resmi DiCaprio'ya ulaştırmak için Hollywood'a gitmeyi planladığını belirtti.