Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökçe Bahadır panik yaptı
Gökçe Bahadır panik yaptı
Gökçe Bahadır önceki akşam işadamı Serkan Kılıç’la görüntülendi. Flaşlar patlayınca Bahadır’ı kaldırımda bırakan Kılıç, hızla oyuncunun yanından ayrıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Ağustos 2016 - 08:16

Gökçe Bahadır önceki akşam Anabilim Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç'la Bebek'te bir mekanda geç saatlere kadar eğlendi. Gecenin sonunda Kılıç'ın otomobiliyle mekandan ayrılmaya hazırlanan oyuncu, gazetecileri fark edince ne yapacağını şaşırdı.

GOKCE

TRAFiKTE BULUŞTULAR

Birlikte eğlendiği Kılıç'ın lüks otomobiline binecekken patlayan flaşlar Bahadır'ın koşar adım kendi otomobiline gitmesine neden oldu. Gazetecilerden kaçan ikili, bir süre sonra Arnavutköy'de trafikte buluşup birbirlerinin otomobillerini takip ederek Anadolu yakasına geçti.

EĞLENCE YARIM KALDI

Gökçe Bahadır Serkan Kılıç'la eğlendiği mekandan kahkahalar atarak çıktı. Güzel oyuncunun morali patlayan flaşlar sonrası genç işadamının kendisini sokakta bırakmasıyla iyice bozuldu.

FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞTI

GOKCESOS

Ali Sunal'la kısa bir evlilik yapan Gökçe Bahadır, beş gün önce Serkan Kılıç'la Çeşme'de çektirdiği bir fotoğrafı Instagram hesabından yayınlamıştı.

Son güncelleme: 11:44 - 15.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.