Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökhan Özen kıskançlık hakkında konuştu
Gökhan Özen kıskançlık hakkında konuştu
Yakışıklı şarkıcı Gökhan Özen, katıldığı radyo programında kıskançlık üzerine ilginç açıklamalarda bulundu.
Magazin 11 Şubat 2016 - 09:30

Gökhan Özen Pal Fm de Emel Yalçın'ın stüdyo konuğu oldu. Maske isimli albümünü tanıtan sanatçı Emel Yalçın'ın sorularını canlı yayında tüm içtenliğiyle yanıtladı.

‘Şöhretin senin için en ağır bedeli ne?' sorusuna, “Kalabalık içindeyim yalnız kalamamaktan çok memnun değilim bu yüzden kendimle kalmak için yurtdışına çok sık gidiyorum. Çünkü şarkılarımda bu şekilde çıkıyor yalnızlık hissiyle bu şekilde üretiyorum. Şöhreti ve popüler olmayı sevmiyorum aslında ben sadece müzik yapıyorum. Sevilmek çok güzel fakat kendinle kalamamak güzel değil. Bu yüzden aralarda yurt dışına kaçıyorum” dedi.

Foto: Bülten - Gökhan Özen

MÜSLÜM GÜRSES'E HAYRANIM

Emel Yalçın'ın, ‘Kıskanç bir erkek misin yani Maço musun?' sorusuna, “Maço değilim ama damarlarımda akan Türk kanıyla makul ölçülerde maçoyum diye cevap verdi. Sanatçı programda bir arabesk albüm yapabileceği müjdesini de verdi. Arabesk müziğin babası Müslüm Gürses'e olan hayranlığını ve özlemini de şu sözlerle dile getirdi; “Şarkılarını ve yorumunu çok severim her zaman bayıla bayıla dinlerim benim için hiç gitmemiş gibi sanki” dedi.

BABALIK HARİKA

Hem yeni albüm hem de ikinci kez baba olma heyecanını bir arada yaşayan sanatçı özel hayatımla ilgili konuşmayı sevmiyorum ama söz konusu evlat olunca dayanamıyorum babalık harika bir durum. Çok mutluyum. Kız çocuğu çok başka bir duygu. Allah sevdiği kullarına kız çocuğu nasip edermiş benim de sırtım yere gelmez artık bu saatten sonra dedi.