Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökhan Özoğuz, Nureddin Cerrahi Dergâhı’na komşu oldu
Gökhan Özoğuz, Nureddin Cerrahi Dergâhı’na komşu oldu
Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un Fatih semtinden aldığı ev hakkında ilginç detay...
Magazin 20 Şubat 2016 - 09:32

Gökhan Özoğuz, Nureddin Cerrahi Dergâhı'nın Fatih'teki binasına komşu oldu. Ünlü şarkıcının, binanın bitişiğindeki taş evi satın aldığı ortaya çıktı.

Hürriyet’in haberine göre, daha önce Nureddin Cerrahi Dergâhı'na üye olduğu yönünde haberler çıkan Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, şimdi de o derneğe komşu oldu. Dergâhın Fatih'teki binasının hemen yanında bulunan eski taş evi satın alan Özoğuz, evi temelinden çatısına restore ettirdi. Her iki binanın aynı bahçeyi kullanması da ilginç bir detay…

Gökhan Özoğuz'un dergâhı ziyaret ettiği günlerde bu taş evde kaldığı, bahçeden geçiş yaptığı için de dergah binasına giriş çıkışlarda görüntülenmekten kurtulduğu söyleniyor.

Gökhan Özoğuz, iki yıl önce şöyle demişti: “Benim dedem hafız, babam da beş vakit namazında biriydi. Ben de çocukluğumdan beri cuma namazına giderim, bunda garip bir şey yok. ‘Yeni mi dine döndü?' diyorlar, dine dönmek ne demek? Kalubeladan beri Müslümanım. Kendime göre yaşıyorum Müslümanlığımı…”

Son güncelleme: 11:37 - 20.02.2016