Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri ameliyat olacak
Gonca Vuslateri ameliyat olacak
Son dönemlerin dikkat çeken oyuncularından Gonca Vuslateri, katıldığı bir davette yaptığı açıklamayla ameliyat olacağını söyledi.
Magazin 27 Mayıs 2016 - 11:35

Aramızda Kalmasın programının sunucularından Salih Keçeci, katıldığı bir davette karşılaştığı Gonca Vuslateri ile konuşurken onunla ilgili önemli bir bilgiyi öğrendi. Vuslateri’nin yaşadığı rahatsızlık nedeniyle yürümekte zorluk çektiğini söyleyen Keçeci sözlerine şöyle devam etti: “Gonca ile davette karşılaştık. Düz ayakkabı giymiş. Gonca yürürken nasıl yürüyorsun kız dedim. ‘Hiç sorma abi. Dizlerim 70 yaşındaki insan dizi gibi olmuş’ dedi. “Tiyatroydu, sinemaydı setlerdi düşe kalka oynuyorsun. Zaman içinde diz kapağının altındaki sıvı azalırmış. Azalınca da yürürken acı ağrı ve sancı yaparmış. Gonca dizlerinden operasyon geçireceğini söyledi. Ameliyat olmak zorundaymış ve yakın bir tarihte de ameliyat olacakmış.”