Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri aşka dair bir paylaşımda bulundu
Gonca Vuslateri aşka dair bir paylaşımda bulundu
Gonca Vuslateri Sevgililer Günü ertesinde aşk üzerine dikkat çekici satırlar paylaşmış.
Magazin 15 Şubat 2016 - 10:49

İçinde bulunduğumuz yılın ilk saatlerinde sevgilisi Burak Ertoğan ile evlenerek magazin gündeminin dikkatini çeken Gonca Vuslateri, kocasıyla birlikte kutladığı ilk sevgililer gününün ertesinde, sosyal medya hesabından dikkat çekici satırlar paylaştı. Kendi ifadeleriyle aşkı tanımlayan Gonca Vuslateri’nin kullandığı ifadeler şöyle:

Foto: Sosyal medya - Gonca Vuslateri
Uykuları kaçıran,insanı uyuşturan bir şey. Kendine bile sakındığın, kuşkonmaz’a serçe parmakla dokunduğun. Şiddetle, hiddetle dolu dünyanın kavga yerinde seni bedeniyle kavuran sıcaklığa verip meyilini,kundaklı aylarına,en sevdalı yıllarına bakıp -geri dönüşüm kutusuna fırlattığın geçmişindir aşk. Bir çocuğun oyuncakçı dükkanında gösterdiği kararlılıktan daha ciddi ne olabilir ki dediğin şeydir. En az bir sonsuzluk kadar yabancı dil konuşan Allah’ın kitabında adını hissettiğin duadır. Amin olsun, bizim olsun. Oyunu sevenlerden yana kullanan mühürlü parmakların herbirine helalinden bir sevgililer günü… Feda olsun! 

Son güncelleme: 10:53 - 15.02.2016