Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri, hayvanları koruma günü ile ilgili bir yazı paylaştı
Gonca Vuslateri, hayvanları koruma günü ile ilgili bir yazı paylaştı
Gonca Vuslateri, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla yaptığı paylaşımda köpeği Cissy'nin son durumunu takipçileriyle paylaştı.
Magazin 4 Ekim 2016 - 13:24

Japon yapımı ‘Mother’dan uyarlanan yeni dizisi Anne ile seyircisinin karşısına çıkacak olan Gonca Vuslateri, günün anlam ve önemine uygun bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesabından köpeğinin yaşadığı rahatsızlığı ve doktor sürecini de paylaşan Vuslateri, köpeği Cissy’nin son halini paylaşmış ve 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nü şu satırlarla anmış:

gonca-ic

“Sen hayvanları korusan ne olur, korumasan ne olur cibiliyetsiz..” diye bakan benim sevgili tek gözü gidik köpeğim. 7 sene doluyor artık. Yıllarca abidik gubidik hastalıklarınla uğraştık sarıldık,ağladık, uyuduk birlikte. İlk illegal hareketin uyurken kafamı koyduğum yastığa işemek olmuştu ve sabaha karşı da kalkıp duş aldığım görülmemiştir dünyada… Aanneannemin elini ısırıp kasede ne kadar kısır varsa yemen de cabası.. Ha bir de anne oldun 8 tane yavru çıkardın anasını satayım. Kim ne derse desin yatmadan önce meyve tabağımda seni bekleyen bir ısırık armut bir ısırık elma seremonisi daima sürecek.. Kalbin büyüyor artık. Dünya gözümde pul kadarken senin büyüyen bir kalbin olduğunu bilmek yaşamak için hala güzel şeyler olduğunu gösteriyor. Ne yazık ki bu dünyada kalbi büyüyenin ömrü kısa küçücük kalan kalpler sonuna kadar yaşıyor.. Kalpsizler hatta, hiç ölmüyor. Hayatın dengesi bazen adaletin yerle bir olması mıdır? Yahut yaşamak da bazen tedavisi olmayan bir hastalık mıdır… Göreceğiz.. Ama sen iyi ki! Cissy ! İyi ki varsın işte! Varlığın benim için en yücelerin yücesi! #4ekimhayvanlarıkorumagünü bugün! Bana öğrettiğin hayvan bakımı ve sevgisi için binlerce şükür. Seni çok seviyorum.”