Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oscar ayıya verilmeli
Oscar ayıya verilmeli
Leonardo Di Caprio'nun Diriliş filmini izleyen Gonca Vuslateri'nden çok konuşulacak yorum.
Magazin 24 Ocak 2016 - 07:54

Çiçeği burnunda gelin Gonca Vuslateri, eşiyle birlikte Leonardo Di Caprio'nun Altın Küre ödüllü filmi Diriliş'i izleyen isimlerden. Hemen her sene Oscar törenlerinin iddialı isimlerinden olan ancak bir türlü Altın Heykelciği alamayan Di Caprio için bu sene Diriliş filmiyle Oscar'ı alacağı tahminleri yapılırken, yakışıklı oyuncunun meslektaşı Gonca Vuslateri'nden şaşırtıcı bir yorum geldi.

Eşiyle gittiği sinema sonrası takipçilerine bir selfie yoluyla ulaşan güzel oyuncu Di Caprio severleri üzecek bir yorumda bulunmuş. Filmden umduğunu bulamayan Gonca Vuslateri, yaptığı paylaşımla Leonardo Di Caprio'nun bu seneyi de boş geçebileceğine dikkat çekmiş. İşte Gonca Vuslateri'nin film sonrası yaptığı o paylaşım:

Foto: Sosyal medya - Gonca Vuslateri

İstanbul’da guzel bir kış günü daha bitti. Evet oscar Leonardo’ya değil ayıya verilmeli film çok tırt. Ve pırasa yapmak, textle boğuşmak,piyano çalışmak , öğrenmek öğrenmek öğrenmek bizim işimiz !:) atkı-kaşkol aşkına . ! Hayırlı kışlar.

DİRİLİŞ FİLMİ HAKKINDA

Leonardo Di Caprio'ya Altın Küre ödülü getiren filmin konusu şöyle; Hugh Glass kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için çalışan deneyimli bir tuzakçıdır. Fakat avlandıkları bölgelerde kendilerinden başka hem yerli Kızılderililer hem de Fransız birlikleri kol gezmektedir. Bir av ertesinde bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yaralanan Glass’ı, yavaşlamamak adına ekibi ölüme terk eder. Fakat bölgeyi herkesten iyi bilen avcı Glass hayata tutunur ve yavaş da olsa yaraları iyileşir. Zira yaşama tutunması için oldukça geçerli bir sebebi vardır.

Oscar ödüllü yönetmen Alejandro G. Iñárritu efsanevi Hugh Glass'i Diriliş filmiyle ile beyazperdeye taşıyor. 19. Yüzyıl Amerika sınırında yaşanan destansı hayatta kalma mücadelesini konu alan Diriliş, seyirciyi 1823 Amerika'sının benzersiz güzelliğine, gizemine ve tehlikesine çekiyor. Film sadece hayatın değil, onurun, adaletin, inancın, yuvanın ve ailenin içgüdüsünü keşfediyor.

 

Son güncelleme: 14:07 - 02.02.2016