Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri’nden Oya Aydoğan yorumu
Gonca Vuslateri’nden Oya Aydoğan yorumu
Gonca Vuslateri, Oya Aydoğan'ın ölümü üzerine sosyal medyada paylaşımda bulundu.
Magazin 15 Mayıs 2016 - 16:23

Boğazına takılan yemek parçası nedeniyle aort damarı yırtılan ve 9 gündür yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşı veren ünlü oyuncu Oya Aydoğan'ın beyninde oluşan ödem sonrası yapılan tedaviye cevap vermeyerek, tedavi gördüğü hastanede saat 07.15'te  hayatını kaybetti.
59 yaşında hayatını kaybeden oyuncu Oya Aydoğan’ın ölümü ünlüler dünyasını üzüntüye boğdu. O isimlerden biri de ünlü oyuncu Gonca Vuslateri idi. İşte Gonca Vuslateri’nin o paylaşımı…
gonca
“Antalya’da uçaktan indik.. Otele gidiyoruz. Sümer abimde vardı araçta .. Sohbet muhabbet, bi ara “senin canın mi sıkkın” dedin. “Biraz sıkkın bir an önce odama girip bi akıtmak istiyorum gözyaslarımı Oya abla-onemli bir şey değil.. Doldum bir sekilde.. Endişelenme” dedim.. Otele gittiğimizde, odama girip pijamalarimı giydim. aksama daha cok vardı. 1 saat sonra kapı caldı . Oya abla! :) Elinde iki türk kahvesi, yanında likor ve lokum.. “Seni cok seviyorum Gonca şöyle güzelcene çıldır da Oya ablan izlesin, ne yapyim odada yalnız yalnız oyle..” Dedin….. Dakikalarca güldük.. Ve kahveleri içip uzun uzuuun dertleştik.. Sonra ki görüşmelerimiz hep telefonla oldu.. Yeşilcam’ı, sinemayı, merak ettiğim birçok konuyu sormuştum dertleştigimizde.. Nasihatların hala kulağımda. Seni çok sevdi bu ülke. Sıcacik gülüşün.. Bakışın.. Açıksözlülüğün.. Seni sevmeyen yoktu.. Oya ablam.. Oya ablamız.. Oğul bizlere emanet. Gözün arkada kalmasın. Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Toprağına nurlar yağsın.”