Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri’nin şarkıcılık serüveni başladı
Gonca Vuslateri’nin şarkıcılık serüveni başladı
'Tuna Kiremitçi ve arkadaşları' projesinin yepyeni şarkısı Gonca Vuslateri düeti: 'Sana dair'
Magazin 23 Eylül 2016 - 16:27

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları' projesinin Pamela ve Özge Fışkın düetleri sonrası yepyeni videosu, Tuna Kiremitçi & Gonca Vuslateri düeti ‘Sana Dair' 21 Eylül Çarşamba günü tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ve yazar Tuna Kiremitçi’nin aylardır gizlice üstünde çalıştıkları şarkı geçtiğimiz günlerde gün yüzüne çıktı.. Herkesin merakla beklediği “Sana Dair” isimli şarkıdaki performansı ile müzikseverlerden tam not almayı başaran Gonca Vuslateri müzik ile ilgili çalışmalarına devam edeceğini söyledi. 90’lı yılların kült gruplarından Kumdan Kaleler’in sözü ve müziği Tuna Kiremitçi’ye ait şarkısı “Sana Dair”; aşka ve özgürlüğe duyulan özlemi anlatıyor

Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendirecek olan Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube'da paylaşacak. Bir başka deyişle, her ay bir single yayımlayacak. 10 aylık bir albüm maratonu!

Bu ilginç yolculuk sonradan ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları' adı altında, Pasaj Müzik etiketiyle bir albümle müzikseverlerin beğenisine sunulacak. ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları'nın yolculuğu Öykü Gürman, Jehan Barbur, Gülçin gibi önemli sanatçıların eşliğinde sürecek. Projede Kiremitçi’nin yeni şarkılarının yanısıra daha önce Müslüm Gürses, Ajda Pekkan, Haluk Levent gibi isimlerce seslendirilmiş besteleri de yer alacak. Kiremitçi geçtiğimiz ay yaptığı açıklamayla romancılık kariyerini noktaladığını, sanat hayatını asıl mesleği müzik ve şiirle sürdüreceğini belirtmişti.”Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” projesi bu modern şehir ozanının seyir defteri.