Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gönül Ülkü Özcan ve Gazanfer Özcan’ın tebessüm yaratan konuşması
Gönül Ülkü Özcan ve Gazanfer Özcan’ın tebessüm yaratan konuşması
Bugün defnedilecek usta sanatçı Gönül Ülkü Özcan ve 2009'da kaybettiği eşi Gazanfer Özcan'ın yıllar önce çekilmiş videosu...
Magazin 4 Kasım 2016 - 12:16

Ünlü tiyatrocu Gönül Ülkü Özcan bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. 2 Kasım akşamı evinde yaşamını yitiren ünlü tiyatro sanatçısı Gönül Ülkü Özcan için ilk tören Haldun Taner Sahnesi'nde gerçekleşiyor. Şu sıralarda Gönül Ülkü Özcan'ın cenazesi, Türk bayrağına sarılmış bir şekilde sahnede, sevenlerini bekliyor.

Haldun Taner Sahnesi'nde gerçekleştirilecek tören sonrasında Gönül Ülkü Özcan'ın cenazesi Üsküdar'daki Şakirin Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'ndaki aile kabristanında toprağa verilecek.

GAZANFER’İNE KAVUŞTU

2009 yılında kaybettiğimiz usta sanatçı Gazanfer Özcan, vefatından yıllar önce, eşi Gönül Ülkü Özcan’la katıldığı bir davette ‘her an kalplerimiz birlikte attı’ diyerek aşklarının ve dostluklarının büyüklüğünü vurgulamıştı. Onları her zaman el ele hatırlayacağız…

İLGİLİ HABERGönül Ülkü Özcan uğurlanıyorGönül Ülkü Özcan uğurlanıyor