Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gönül Ülkü Özcan’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan alındı
Gönül Ülkü Özcan’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan alındı
Ünlü tiyatro sanatçısı Gönül Ülkü Özcan'ın cenazesi dün Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.
Magazin 4 Kasım 2016 - 08:43

85 yaşında vefat eden Özcan’ın torunu Tarık Ündüz, “Önceki akşam saatlerinde prova çıkışı haberi aldık. Çok derin üzüntü içindeyiz. Tek tesellimiz rahmetli dedemle buluşmalarını düşünmek. Çok üzüntülüyüz. İnsanlardan gelmen güzel mesajlar bizi ayakta tutuyor. Onların bıraktığı bu mirasa, maddi mirastan bahsetmiyorum elimizden geldiği kadar hayat biçimimize de dikkat edeceğiz. Silivri’de yaşıyordu. Şehir kalabalığından uzak rahat yaşamak istiyordu. Yanında 24 saat kalan bir hanımefendi vardı” diye konuştu.

tarik-ic

KARACAAHMET GASİLHANESİNE GÖTÜRÜLDÜ

Ündüz, Özcan’ın cenazesinin Adli Tıp Kurumu’na neden getirildiğiyle ilgili bir soruya, “Şüphelendiğimiz hiçbir şey yok. Sadece yanındaki hanımefendiyle olduğu için, o anda sadece 2’si olduğu için öyle uygun görmüşler. Buradan nakil olacak” yanıtını verdi. Tarık Ündüz, “Otopsi işlemi olacak mı?” sorusuna ise “Bildiğim kadarıyla yok” yanıtını verdi. Özcan’ın cenazesi işlemlerin tamamlanmasından sonra dün Karacaahmet Gasilhanesi’ne götürüldü. Özcan’ın burada eşi Gazanfer Özcan’ın yanına defnedileceği öğrenildi.

HALDUN TANER SAHNESİ’NDE ANMA TÖRENİ YAPILACAK

Gönül Ülkü Özcan’ın cenazesi bugün saat: 10.30’da Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde düzenlenecek törenden sonra Şakirin Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 

Son güncelleme: 09:08 - 04.11.2016